MENU

Сергій Євтушок: Парламент має завадити владі брати мільярдні кредити під кабальні умови

399 0

Сергій Євтушок: Парламент має завадити владі брати мільярдні кредити під кабальні умови

Чинна влада має специфічне бачення державної політики – позичає гроші у міжнародних фондів під будь-які умови, «проїдає» їх і знову просить кредитів. За це вона ладна віддати і віддає все, що належить українському народу: землю, стратегічну власність, ресурси, фактично майбутнє дітей і онуків пересічних українців.

В цьому переконаний народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок.

«Умови, які ставлять перед Україною позичальники, стають щораз жорсткішими. Приміром, за отримання 1,2 мільярдів так званої «допомоги», половину з яких уряд взяв і вже майже «зжував», довелося відмовитися від уже ухваленого в першому читанні закону про захист вітчизняних виробників! Але й цього замало. Щоб отримати ці кошти, треба було зняти обмеження на виплати топ-посадовцям і членам наглядових рад, які поставлені міжнародними спекулянтами для лобіювання власних інтересів», – повідомив Сергій Євтушок.

Народний депутат обурюється тим, що умови отримання вказаного та інших кредитів приховуються чинною владою.

Читайте також: Український народ має не впустити свій шанс зробити правильний вибір на місцевих виборах, – Сергій Євтушок. ВІДЕО

«Коли ця інформація стала відомою, лише Юлія Тимошенко одразу заявила про неприпустимість  втягування України в боргову яму і позбавлення держави суверенітету. А команда «Батьківщини» наполягала на якнайшвидшому ухваленні закону, який надає пріоритет у державних закупівлях українським підприємствам, стимулювання створення робочих місць для українців і обмеження апетитів чиновників та іноземних призначенців», – зазначив Сергій Євтушок.

Згодом, за словами народного депутата, представники інших фракцій також побачили небезпеку, яка криється у таких «кредитах». Він висловив сподівання, що це відобразиться на їхньому голосуванні, і вони проголосують проти всіх кабальних угод, укладених урядом.

«Влада ухвалює ці угоди за спиною людей і навіть депутатів Верховної Ради. Зокрема, 600 мільйонів вони взяли, навіть не повідомивши про це парламент. Тож депутатам треба не просто реагувати, а діяти ініціативно. Не чекати винесення угод на ратифікацію, а ухвалювати рішення, які б унеможливили власне укладання таких угод. Зрештою, парламент є вищим носієм влади і зобов’язаний контролювати  виконавчу владу», – наголосив Сергій Євтушок.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Вa.org.ua


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини