Опозиція Вірменії хоче скасувати постанову щодо Нагірного Карабаху та відправити Пашиняна у відставку
Депутат фракції Процвітаюча Вірменія Наїра Зограбян заявила, що опозиція вивчає питання скасування рішення уряду щодо завершення війни в Нагірному Карабасі.
Про це повідомляє Інтерфакс-Україна, інформує UAINFO.org.
"Ми намагаємося скликати позачергове засідання парламенту, але кількість опозиційних депутатів для цього недостатньо. Необхідна участь також як мінімум 25 депутатів із правлячої фракції. Для цього вони мають бути впевнені у своїй безпеці, щоб прийти в парламент", – повідомила Зограбян.
Політик повідомила, що також необхідно розглянути питання відставки прем'єр-міністра Нікола Пашиняна та його уряду.
У ніч на вівторок, 10 листопада, прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що підписав із Азербайджаном і Росією угоду про припинення війни в Нагірному Карабасі.
Читайте також: The Washington Post: Как остановить войну между Арменией и Азербайджаном
Президент Азербайджану Ільхам Алієв повідомив, що ситуацію в регіоні будуть контролювати миротворчі війська з Росії та Туреччини.
Після заяви Пашиняна протестуючі в Єревані захопили будівлю уряду Вірменії. Пізніше стало відомо про захоплення також парламенту країни.
Читайте також: Війна за Карабах. Коли чекати на розв’язку?
Перед цим, 8 листопада, Азербайджан заявив про взяття одного з ключових міст регіону — Шуша. Він розташований всього в 11 км від Степанакерта, на узвишші, з якого добре прострілюється столиця невизнаної Нагірно-Карабахської республіки.
Повномасштабні бойові дії у Нагірному Карабасі почалися в ніч на 27 вересня. Азербайджан і Вірменія ввели воєнний стан і оголосили мобілізацію резерву.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки