"Слуга" розповів, як працюватиме робоча група з урегулювання конституційної кризи
Парламентська робоча група з урегулювання конституційної кризи планує провести до 1 грудня щонайменше від чотирьох до шести засідань
Як зазначило "Радіо Свобода", про це зявив її голова – керівник парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський, повідомляє UAINFO.org.
"Я думаю, що група працюватиме десь через день. Важко сказати про загальну кількість засідань", – зауважив "слуга".
"Насправді важливим буде не це, а те, наскільки робоча група знаходитиме згоду, – підкреслив нардеп, – тому що, якщо щодо якихось питань, можливо, буде достатньо одного глибокого засідання, то щодо якихось – декілька", – зауважив "слуга".
Читайте також: Іще жодне скликання Ради не справляло враження аж настільки неспроможного – Шабунін
Монастирський додав, що на його думку, до 1 грудня "може бути від чотирьох до шести засідань глибоких, які займуть кілька годин".
Перше засідання робочої групи має відбутися вже сьогодні, 19 листопада. Голова прогнозує конструктивну роботу, хоча і визнає, що фінальним рішенням можуть бути задоволені не всі її члени.
"Думаю, що ми спершу почнемо з таких очевидніших питань як, наприклад, із кримінальної відповідальності чи взагалі відповідальності за неподання декларацій, за подання неправдивих відомостей у деклараціях. Тому що тут, як на мене, буде найбільш просто знайти консенсус", – зазначив "слуга".
І запевнив, що на засіданнях робочої групи будуть враховані відгуки та пропозиції експертів, яких "кожен голова комітету та представник фракції, що братиме участь у роботі групи, залучав".
Читайте також: Вперед у минуле? Влада саботує судову реформу, підмінюючи її балачками про "покращення"
"Наприклад, щодо змін до Кримінального кодексу мені наразі відомо вже про шість варіантів, чотири з яких вже зареєстровані. Це якраз позиція різних науковців, різних органів, із якими за цей час ми також працювали", – розповів депутат.
Щодо критики на адресу окремих членів робочої групи, яка наразі лунає, Монастирський наголосив, що, на його думку, "політичні оцінки мають лишитись поза межами робочої групи", як і "пошук скелетів у шафах", адже головне наразі – вирішити конституційну кризу.
Для того, щоб виробити спільну стратегію щодо виходу з неї, у робочої групи Верховної Ради нині є час до 1 грудня. Хоча, якщо низка питань все ж таки залишаться невирішеними, то, за словами її очільника, група продовжить працювати й надалі.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки