Молоковідсмоктувач – надійний помічник мам-годувальниць
Молоковідсмоктувач – це корисний пристрій, який застосовується під час грудного вигодовування
Необхідність молоковідсмоктувача визначається цілою низкою чинників:
-
Фізіологічні особливості. У вас багато молока, малюк стільки не з'їдає й доводиться постійно зціджувати надлишки. Можлива й протилежна ситуація – необхідна додаткова лактація. Серед інших умов відзначимо підвищену чутливість, наявність тріщин на сосках, хворобливі відчуття при годуванні.
-
Суб'єктивні причини. Є необхідність у частих виходах з дому, наприклад, для допомоги літнім родичам. При короткочасному прийманні різних медичних препаратів, які здатні проникати у молоко.
-
Активний спосіб життя. Сучасні мами навіть під час декрету намагаються підробити, тому їм необхідно періодично відлучатися з дому. Також багато жінок, щоб не втратити необхідні професійні навички, можуть відвідувати курси та майстер-класи, які вимагають особистої присутності.
В інтернет-магазині Панама https://panama.ua/categorys/105741/ ви можете купити молоковідсмоктувачі різної конструкції.
Читайте також: Грудне вигодовування – здоровий старт в житті дитини
Аналізуємо переваги і недоліки механічних і електричних варіантів
-
Механічні. Запускаються вручну та представлені у декількох видах. Помпові складаються з груші й спеціальної насадки на груди, а також у комплект часто входить пляшечка. Це компактний, доступний за ціною варіант, який легко очищується, але його не рекомендують застосовувати при пошкодженні покривів. Часте використання може викликати появу тріщин на сосках. Такі ж переваги й недоліки має модель, що складається з двох циліндрів. Один з них прикладається до грудей, а інший робить ритмічні рухи вгору й вниз. Поршневі складаються із силіконової насадки та управляються спеціальним важелем. Такі пристрої створюють комфортні умови для зціджування, але регулярне застосування прискорює зношення деталей. Всі ручні варіанти відрізняються компактністю, можуть використовуватися у дорожніх умовах, безшумні в роботі.
-
Електричні. Працюють від мережі й від акумулятора. Такі молоковідсмоктувачі відрізняються наявністю різних режимів і високою швидкістю зціджування в порівнянні з механічними пристроями. Вам не доведеться напружувати руку й підлаштовуватися під ритм, але елементи важче стерилізувати, а робота деяких таких приладів супроводжується характерним шумом. При підборі враховуємо додаткові функціональні можливості, наприклад, кількість рівнів стимуляції й відкачування, можливість зціджування з двох грудей одночасно, наявність цифрового меню та підсвічування. Деякі прилади не відрізняються компактністю, але це переважно пристрої зі старих колекцій. Останні представники електричних молоковідсмоктувачів створені на основі технології двофазного зціджування, імітують природний процес смоктання, мають невеликі розміри, працюють безшумно. Серед інших переваг відзначимо включення в комплект спеціальної сумки для перенесення, вкладок для бюстгальтера, сумісність з усіма стандартними пляшечками.
Отже, механічні та електричні моделі мають загальний принцип дії. Насадка з силікону або пластику прикладається до грудей і створюється вакуум. А ось спосіб його створення відрізняється – механічна дія (працюємо рукою) або процес виконується автоматично.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки