Політичний експерт: "Україні слід припинити підлаштовуватись до "нової реальності", яку їй постійно нав’язує РФ
Україна має припинити практику підлаштування до "нової реальності", яку активно запроваджує Російська Федерація в межах роботи Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України, і почати відстоювати свої інтереси, не озираючись на будь-які обставини.
Про це в ефірі українського телеканалу сказав політичний експерт Микола Давидюк, передає UAINFO.org.
"Російська Федерація веде підлу гру в межах роботи ТКГ. Вони не налаштовані на діалог із Україною і за великим рахунком намагаються зробити із нас дурнів. Тому Україні слід дещо відійти від цього – ми занадто багато фокусуємось на проблемі, витрачаємо часу і сил, але поки не перебуваємо на крок попереду", - сказав він.
Читайте також: "Привіт" від Путіна: чому ескалація на Донбасі неминуча
Микола Давидюк наголосив, що очевидною є "повна імітація переговорного процесу з боку Росії".
"Україні у певний момент нас слід сказати – СТОП! Це не працює. Росіяни брешуть, імітують і намагаються тягнути час. Як мінімум, замість того, щоб полегшити життя на окупованих територій із пунктами пропуску – вони ігнорують це питання", - сказав Микола Давидюк.
За словами політичного експерта, Україна повсякчас "підлаштовується до "нової реальності", яку створює Російська Федерація".
"Наприклад, з моменту будівництва "Північного потоку-2", Росія почала говорити Україні про якусь "нову реальність", а отже слід по-іншому розглядати ту чи іншу проблему. Але так не має бути, це – неприпустимо", - впевнений він.
Читайте також: Член ТКГ: "Не маємо очікуваних результатів щодо КПВВ і обміну полоненими, бо Росія заблокувала роботу ТКГ"
Нагадаємо, 26 серпня після перерви відбулося чергове засідання тристоронньої контактної групи (ТКГ) з врегулювання ситуації на Донбасі.
Українська делегація закликала російську "поставитися відповідально до виконання рішень, прийнятих за участю російського керівництва і держав-посередників, Франції та Німеччини, зокрема, під час Паризького саміту в грудні 2020 року".
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки