Не тільки "н**ер": яких ще "ляпів" припускалися українські судді та в яких пікантних ситуаціях опинялися
Суддя Печерського районного суду Києва Олег Білоцерківець втрапив у скандал. Заміть того, щоб оштрафувати порушника карантину, відправив його на три літери. Офіційно і навіть із можливістю оскаржити це рішення протягом десяти днів. Документ з’явився в реєстрі судових рішень. Щоправда, коли скандал набув розголосу, вирок зник.
Про те, які ще гротескні судові рішення містять реєстри - 24 листопада йдеться в сюжеті ТСН, інформує UAINFO.org.
Слід зазначити, що судді часто потрапляють в скандали. Печерський суд столиці, мабуть, найчастіше. Його судді опиняються і в пікантних ситуаціях. Приміром, одіозна суддя Оксана Царевич, яка судила майданівців, щоб не відповідати на запитання про свої дії, залицялася до журналіста ТСН Дмитра Фурдака.
Читайте також: В Одесі суд зобов'язав двох злодіїв прочитати твори Шевченка, Твена і Лондона
Але відзначаються судді не лише в столиці. Кілька років тому вінницький суддя Юрій Ковбаса виправдав чоловіка, який керував автомобілем у стані наркотичного сп’яніння. Рішення мотивував тим, що напередодні той з’їв пиріжок з маком.
Також свого часу стараннями донецького судді Владислав Цукурова семирічна дівчинка отримала двох законних батьків.
А ось одеський суддя Олександр Гарський, який судив двох молодиків за дрібні злочини, крім власне умовного вироку, зобов’язав їх прочитати книжки Марка Твена, Джека Лондона та Тараса Шевченка.
У кар'єрі адвоката Богдана Кушніра був випадок, коли суддя у своєму рішенні назвав сторони справи нецензурними словами. І учасники процесу отримали цей документ на руки. Суддя виявився людиною кмітливою і в усьому звинуватив техніку.
Читайте також: В России "свидетелем" по уголовному делу привлекли кота – соцсети. ФОТО
Тим часом помічниця судді Білоцерківця Ангеліна Ахромаєва вже заявила про втручанням в роботу автоматизованих систем суду. І повідомила, що необхідну заяву вже подали до правоохоронних органів.
Колишній же суддя, а тепер експерт з питань реформи судів та юридичної освіти Михайло Жернаков вважає, що в будь-якому разі суддю мають покарати, бо це його рішення і він має перевіряти кожну букву і кожен розділовий знак.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки