MENU

Олександр Ковтун: Я радий, що ми не обмежені якимось фондом, партією або церквою і можемо вільно та швидко приймати рішення! У воєнний стан це дуже важливо!

454 0

Вчора, наші герої-волонтери Олександр Корзун і Евгений Приходько відправились туди, де машина може залишитись без коліс…в Чернігів. Траса Київ-Чернігів, що була у гарному стані, зараз в декількох місцях зруйнована, тому доводиться робити об’їзд через села, де немає доріг, повно ям та важко їхати, але це нас не зупинило.

Про це на власній сторінці у Facebook пише координатор волонтерського руху Олександр Ковтунінформує  UAINFO.org.

Запити про допомогу, багато про яких я не писав, наприклад ми відправили продукти харчування в колонію, що знаходиться біля м. Суми. Ще таких запитів було і було, не завжди є час написати історії про це. Я радий, що ми не обмежені якимось фондом, партією або церквою і можемо вільно і швидко приймати рішення – у воєнний час це дуже важливо! Тепер нам прийшов запит від Чернігівської Обласної психоневрологічної лікарні, де перебуває біля 300 пацієнтів.

Коли війська орків були біля Чернігова, ця лікарня опинилась в окупації. Пацієнти вимушені були сидіти в підвалах. Як розповідала завідуюча, Світлана Миколаївна, всі постільні речі були забруднені, бо все було знесено у підвал. Коли лікарню звільнили ЗСУ, то звичайно, що це не перше місце, куди будуть направляти допомогу, тим більше, що поки офіційний запит пройде всі бюрократичні коридори МОЗ, то на це піде багато часу.

Цікаво, що попросила про допомогу Тетяна Сироветник, коли я спитав де ви мешкаєте, вона сказала у Вінниці. Знову питаю: чому ви переживаєте за цю лікарню? Тетяна каже: бо я народилась в Чернігові, знаю завідуючу, була в цій лікарні… ось так через таку заплутану комунікацію ми виходимо на місця, де чекають на допомогу.

Ми відвезли в лікарню повний бус постільної білизни, ковдри, простирадла, подушки, миючі засоби тощо. Як сказав, С – розвантаження було 10 хв, а дорога зайняла цілий день...

Хочу подякувати Ірину Киричек, Оксану Шахматенко і Ilona Muse Sabadan за те, що знаходите за кордоном фонди та фури, які привозять нам гуманітарну допомогу, я хоч і кручу носом, що не завжди вона якісна, але щасливий, що хоч шось є)))

Дякую всім, хто нам допомагає!!!

Якщо вимаєте можливість і хочете допомогти фінансово:

Координатор по Києву і Київській області – Олександр Ковтун

моб.тел. +380504465864
Приват 5363542020053337 
Монобанк 5375411407233985

Для фінансової допомоги в іноземній валюті: 

Через систему PayPal – [email protected] 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Олександр КОВТУН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини