Захід хотів би повного усунення Путіна від влади – Моравецький
Фото: ЕРА
Якщо вільний світ програє битву за Україну, то він ніколи не буде безпечний. Путін має бути повністю усунутий від влади в росії, оскільки він представляє грубу силу.
Про це в інтерв’ю Sky News заявив у вівторок прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, передає UAINFO.org з посиланням на Укрінформ.
“Якщо Європа і вільний світ програють цю битву, програють цю війну (за Україну – ред.), ми більше не будемо в безпеці, тому що путін завжди нам погрожуватиме і шантажуватиме. Звичайно, ми хотіли б, щоб його повністю усунули (від влади – ред.), він представляє грубу силу, а росія є наддержавою”,- підкреслив Моравецький.
Як наголосив польський прем’єр, якщо Україна вистоїть як суверенна держава, що є основною метою (Заходу – ред.) і причиною, чому світ підтримує Україну в усіх можливих напрямках, то “це буде спільною перемогою”.
У коментарі польським журналістам під час другого дня форуму Європейської Ради Моравецький підкреслив, що ніхто не хоче купувати енергоносіїв у “варварської” росії, якій не можна довіряти.
Читайте також: Марченко: Наступник відбитого діда на троні буде ще гіршим
“Вона виявилася не лише партнером, якому не можна довіряти, але й злочинною країною. Тому, ми дискутуємо над тим, як не лише якомога швидше відмовитися від російських вуглеводнів, таких як вугілля чи нафта, але також в подальшій перспективі та від газу, що підкреслюють деякі країни-члени ЄС, особливо Німеччина та Австрія”,- констатував глава польського уряду.
Читайте також: Ходят слухи, что Путин умер, и многие надеются, что теперь война закончится сама собой, – Касьянов
Як повідомлялося, сьогодні в Брюсселі продовжується спеціальна зустріч Європейської Ради. Лідери країн-членів вже прийняли резолюцію стосовно України, та погодилися продовжувати надавати їй всебічну політичну, фінансову, матеріальну, гуманітарну та військову підтримку в боротьбі проти російського вторгнення. Сьогодні учасники зустрічі ЄС на вищому рівні розглянуть питання енергетичної та глобальної продовольчої безпеки, що пов’язані із агресією росії проти України, а також шляхи зміцнення Європейської безпеки й оборони.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки