MENU

Театр імені Лесі Українки перейменували – із назви прибрали "російської"

584 0

Юридичне оформлення перейменування театру Лесі Українки завершене, нова назва “Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки” відтепер внесена до актів уряду.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики, інформує UAINFO.org.

“Юридичне оформлення перейменування театру Лесі Українки завершено. Процес перейменування закладу розпочався ще наприкінці лютого. Це було рішення колективу, і воно є цілком зрозумілим. Вилучення з назви театру слова “російський” стосується не лише зміни назви закладу, адже зміниться сам зміст його діяльності та репертуарна політика. Шанувальники театрального мистецтва зможуть переглядати якісні вистави українських та зарубіжних авторів тепер українською мовою”, - сказав міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. 

Читайте також: Гельсінська група закликала продовжити дерусифікацію та декомунізацію в Україні 

Зазначається, що МКІП своїм наказом від 8 червня 2022 р. № 188 затвердило нову назву - Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки, вилучивши слова “російської драми” з назви театру, та затвердило його статут у новій редакції.

Читайте також: Данілов: Дерусифікація має відбутись по всіх напрямках нашого життя 

Крім того, театр Лесі Українки забезпечив державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини