MENU

9 неефективних рекомендацій для схуднення

962 0

9 неефективних рекомендацій для схуднення

Сьогодні можна знайти безліч порад, пов'язаних зі схудненням. Проте деякі з них не просто марні, а й шкідливі. Про деякі із таких не дуже результативних рекомендацій для схуднення  пише ТСН.ua, інформує UAINFO.org.

Потрібно снідати, навіть якщо не хочеться

Не виявлено прямої кореляції між пропусканням сніданку та набором ваги. Існують дієти, які себе непогано зарекомендували, наприклад, інтервальне голодування, за яких відмова від сніданку практикується. А взагалі, якщо вранці ви хочете їсти, то з'їжте щось білкове, а якщо ні — не снідайте зовсім.

Не обов'язково зважуватись щодня

У ході шестимісячного дослідження, в якому взяли участь люди з ожирінням та зайвою вагою, ті, хто ставав на терези щодня, споживали менше калорій, ніж ті, що не зважувалися і в середньому втрачали 6,6% своєї маси тіла. В іншому дослідженні наголошується, що люди, які довше місяця не зважувалися і мали водночас зайву вагу, виявилися більш схильними до набирання ваги.

Читайте також: Що таке "прихований голод" та як він заважає нам худнути: пояснює дієтолог Світлана Фус

Детокс, дієти з овочевими та фруктовими соками

Більшість експертів зазначають, що схуднення у такий спосіб дає лише тимчасовий ефект. Також у фруктових соках багато цукру та зовсім мало білка, а це зовсім не допомагає контролювати апетит і підтримувати здоров'я. До того ж фахівці наголошують, що печінка та інші органи щодня самостійно очищаються, тому додатково проводити таке очищення не потрібно.

Не можна зразу скидати багато ваги

Насправді все залежить від того, чи багато на початку схуднення було зайвої ваги. Якщо так, то швидке позбавлення зайвих кілограмів — цілком нормальний процес. Тим більше, якщо до щоденного раціону внесені зміни та ви почали активно займатися спортом.

Читайте також: Брак жиру в організмі викликає вітамінно-мінеральний голод у клітинах, – дієтолог Світлана Фус

Основну увагу потрібно приділити кардіотренуванням

Насправді для схуднення найкращим вибором буде поєднувати такі тренування із силовими вправами.

Споживання жирних продуктів треба обмежити

Дієти, де жир містить менш ніж 30%, вважаються менш ефективними, ніж інші. А раціон, який містить корисні жири (насіння, горіхи, авокадо та ін.), допомагає під час схуднення. Молочні продукти містять вітаміни A, D, E, K, але без жирів вони не засвоюються. Саме ліпіди подають сигнал у мозок про насичення, якщо таких сигналів немає, ми з'їдаємо набагато більше. Для надання смаку до знежирених продуктів додають цукор, а це — швидкі вуглеводи, від яких можна набрати вагу.

Потрібно їсти кожні дві-три години

Насправді чим частіше люди їдять, тим вищою стає ймовірність, що вони отримають більше калорій, ніж їм потрібно.

Звертайте увагу на кількість калорій.

Насправді все залежить не лише від кількості калорій, а й від того, в яких продуктах вони містяться. Наприклад, 100 калорій у печиві та у стільки ж в овочах організм буде переробляти зовсім по-різному. Найкраще виключити для зниження ваги з раціону вуглеводи і перероблені продукти.

Читайте також: 7 продуктів, які пришвидшують старіння, та 7 продуктів-геропротекторів: дієтолог поділилась списком

"Рідкі калорії" можна не брати до уваги

Звичайно, ті, хто сидить на дієтах, скрупульозно рахують кожну калорію, забуваючи додати калорії чаю, кави, тим більше соків. Тоді як чашка стандартного лате 500 мл містить 256 ккал, фреша — 180 ккал.  Якщо мета — схуднути, краще пити воду з  лимоном і гілочкою м'яти.

ТСН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини