MENU

Прибирання за правилами: як назавжди звільнити квартиру від мотлоху

1522 0

Прибирання за правилами: як назавжди звільнити квартиру від мотлоху

Якщо періодично не влаштовувати у своїй оселі розбір речей, то рано чи пізно їх стане настільки багато, що перебувати у просторі буде некомфортно. Регулярне розхламлення не лише візуально покращує приміщення, а й допомагає стати організованішим.

Є кілька принципів, що полегшать процес, інформує UAINFO.org з посиланням на портал Apartment therapy.

Не намагайтеся зробити все й одразу

Спроба розхламити весь будинок за один вихідний день – це прямий шлях до провалу. Ви обов'язково втомитеся до вечора і відволікатиметеся на інші проблеми. Фахівці радять встановити в непомітному кутку кімнати коробку і протягом місяця складати туди весь мотлох, який потім можна викинути або віддати.

Також процес можна розтягнути на кілька етапів: один місяць ви перебираєте старий гардероб, наступного місяця розбираєте кухонні полиці, потім – найдавніший комод і таке інше.

Читайте також: Скільки порошку сипати при пранні, щоб не було неприємного запаху

Не відволікайтеся на згадки

Найчастіше розхламлення гальмує наша пам'ять. Рука не піднімається відправити у відро старі квитки з театру, статуетки з подорожей чи кофту, яку дуже любили 20 років тому. Якщо відволікатися на сентиментальні речі, процес ніколи не зрушить з місця.

Щоб "увійти у смак", почніть з того, що має термін придатності: продукти, ліки, а також предмети, до яких у вас немає прихильності. У міру того, як ваша впевненість зміцнюватиметься, перейдіть до областей, які вимагають трохи більшої дисципліни.

Знайдіть того, кому це потрібно

Досить часто ми не можемо викинути якусь річ через жалість та думки про те, що комусь це може стати в пригоді. Однак знайти нового одержувача не виходить і предмет залишається з нами до кінця життя, муляючи очі. Фахівці радять перед розхламленням вивчити список барахолок та інших організацій, які приймають пожертвування у вигляді речей. Якщо ви будете знати, що ваша річ отримає друге життя і не вирушити в урну, позбавлятися її буде набагато легше.

Читайте також: Кохання та гаджети: як смартфони вбивають романтику у стосунках і що з цим робити

Створіть звичку

Якщо ви прямо зараз викинете зі свого будинку все, що збирали роками, це не означає, що через місяць на заміну не прийдуть нові непотрібні предмети. Щоб звільнити простір, створіть собі звичку – не займатися накопиченням. Якщо помічаєте, що річ не приносить радості, викликає роздратування чи незрозуміло взагалі навіщо перебуває у квартирі – забирайте її в ту ж саму секунду. Купуйте тільки те, що має практичний сенс або приносить вам задоволення і приємні почуття від використання.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

 

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини