MENU

Як вибрати синтезатор для початківців та професіоналів?

840 0

Як вибрати синтезатор для початківців та професіоналів?

Не секрет, що минуле ХХ століття стало періодом розквіту сучасної музики. Багато в чому це відбулось завдяки виникненню відповідних музичних інструментів та технік обробки звуку. Поява синтезатора призвела до справжньої революції у музичній сфері. Він у буквальному сенсі перегорнув наші уявлення про можливості електронної музики. Завдяки синтезатору виникли нові музичні жанри та течії, які і сьогодні займають провідні місця у світі сучасної музики.

Що таке синтезатор?

Синтезатор – це клавішний музичний електроінструмент, який генерує звуки завдяки програмній або аналоговій обробці. На відміну від звичайних акустичних клавішних інструментів, синтезатор не відтворює звук природним чином. Натомість він конвертує електричний сигнал в акустичну хвилю. Тобто здатен синтезувати звук, від чого і пішла назва даного музичного інструмента.

Які є синтезатори?

Вітчизняний ринок дає можливість вибрати будь-який музичний інструмент, у тому числі і синтезатор. Взагалі сучасні синтезатори є надзвичайно варіативною нішею у музичній сфері. Лише за функціоналом та призначенням вони поділяються на умовні 3 групи:

  1. Для початківців – мають базовий функціонал, а також інтегровану програму навчання. Професіонали рекомендують починати саме з таких приладів, в тому числі, якщо ви плануєте займатися викладанням.

  2. Професійні – функціонально просунуті системи, орієнтовані на студійне та сценічне застосування. Зокрема оснащені засобами запису вхідного сигналу, а також надають можливість обробки аудіо-інформації.

  3. Цифрові піаніно – найбільш просунуті клавішні системи, які мають увесь необхідний функціонал для відтворення звуків максимально якісно та наближено до справжнього акустичного звучання.

Інструменти даного типу відрізняються за багатьма параметрами. Купити синтезатор будь-яких характеристик можна у мережі secunda.com.ua (див. посилання вище).

Крім базового функціонала, синтезатори можуть мати різний ступінь поліфонії, величину діапазону, а також відрізнятися за типом генерації звуку.

Щодо останнього пункту, синтезатори бувають:

  • цифрові – користуються найбільшою популярністю, оскільки здатні генерувати звуки у надвеликому діапазоні та більш точно, порівняно з аналоговими системами;

  • аналогові – мають вагому частку на ринку та власних прихильників, оскільки дають особливе «лампове» звучання, за що справедливо цінуються багатьма професіоналами.

Ступінь поліфонії означає кількість нот/звуків, які синтезатор здатен генерувати одночасно. У більшості випадків достатньо поліфонічної системи на 32 звуки. Але якщо мова йде про професійне використання, можна придбати синтезатор, здатний працювати в об’ємі 64 акустичні одиниці.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини