MENU

Психотерапевти назвали сигнали, які застерігають закоханих від спільного проживання

1000 0

Психотерапевти назвали сигнали, які застерігають закоханих від спільного проживання

Перш ніж починати жити разом, закохані мають навчитися вирішувати конфлікти, вважають фахівці зі стосунків та психотерапевти.

Вони назвали виданню MBG сигнали, що застерігають від спільного з партнером проживання, інформує UAINFO.org.

Як запевняє психотерапевт Бет Гулотта, на питання, коли краще з'їжджатися із партнером, немає конкретної відповіді.  Важливо ухвалити чітке, продумане рішення разом. 

А фахівець з питань шлюбу та сім'ї Неха Прабху впевнена, що коли справа доходить до визначення тимчасових рамок, «чому» важливіше, ніж «коли».

Психотерапевт Лорен Коршак рекомендує побудувати міцну основу для здорового спілкування та вирішення конфліктів, щоб гарантувати, що стосунки не обернуться постійним стресом: «У мене є клієнти, які розлучилися майже одразу після того, як почали жити разом. Переїзд та супутні стреси були першими реальними проблемами, з якими вони зіштовхнулися у відносинах».

Читайте також: Психотерапевт назвала помилки, які шкодять стосункам

Фахівці назвали сигнали, які вказують на те, що парі зарано з'їжджатися. Першим є тиск з боку одного партнера, який примушує іншого до спільного проживання. Не найкращим стимулом для початку ведення загального побуту є і фінансовий зиск.

«Якщо ваша основна причина жити разом – заощадити гроші, подумайте двічі, перш ніж рухатися далі, – застерігає Прабху. — Хоча це й привабливий варіант, спільне життя також потребує розумової, емоційної та фізичної близькості».

Занадто швидкий початок спільного життя може зашкодити стосункам. Партнери можуть все ще перебувати у стані початкової закоханості й не думати про чудасії та недоліки обранця. Спільне життя може посилити розбіжності через відсутність міцного фундаменту відносин

Читайте також: Психологиня розповіла, як налагодити стосунки у парі при частих конфліктах

«У 99 відсотках випадків спільне проживання не слід розглядати або використовувати як розв'язання проблем у відносинах», — говорить Коршак. Наприклад, якщо партнери часто сваряться чи намагаються узгодити напружені робочі графіки, спільне життя не вирішить цих проблем за одну ніч, вважає психотерапевт. Вона додала, що за такого мотивування спільний побут створить ще більше проблем і конфліктів.

Якщо пара не в змозі вирішити розбіжності здоровим, поважним способом, їм рано жити разом, наполягає Коршак. Також не варто починати жити разом тим, хто не має довіри до партнера.

Коршак додає, що якщо закохані не можуть чітко зрозуміти, навіщо їм жити разом, що вони отримають від нового етапу у відносинах, чи це є кроком до шлюбу, чи простою розвагою, їм рано з'їжджатися.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини