MENU

Віктор Швець: Може, Путін знову усіх обдурив, або Хто врятує світ?

1150 0

Віктор Швець: Може, Путін знову усіх обдурив, або Хто врятує світ?

Неупереджений аналіз суспільно політичної ситуації, яка склалась в даний час в росії, свідчить про те, що росія фактично вже увійшла в глибоку кризу, як внутрішньополітичну, так і економічну. Масштаби цієї кризи вже носять такий характер, що пересічні росіяни почали реально їі відчувати і кожен день все з більшим острахом, думають про своє майбутнє.

Державна пропаганда ще продовжує виконувати свою функцію, але довіра населення до неї зменшується катастрофічними темпами, пише у своєиу блозі Віктор Швець, інформує UAINFO.org.

Спеціальна військова операція проти України, яку затіяв путін не завершилась, як він планував за декілька днів, а переросла у повномасштабну війну, якою вона і була з самого початку і яку кремлівська влада вже не може приховати.

Багато хто в росії почав задумуватися, а заради чого путін розпочав цю війну і навіщо такі колосальні матеріальні ресурси витрачаються і такі величезні людські жертви втрачає росія.

Заради чого? І такі питання почали звучати на центральних телеканалах, які повністю контролюються владою.

Невдачі на фронті, нездатність російської армії зламати опір ЗСУ і перші вагомі успіхи ЗСУ у контрнаступі ще більш загострили ситуацію. Авторитет путіна почав падати, все що він говорив тільки збільшувало недовіру до путіна, оскільки реальні події на фронті були для росії абсолютно не втішні, а багато військових експертів вже навіть публічно прогнозували катастрофу - поразку путіна у війні з Україною. Штатні кремлівські пропагандисти дійшли до прямої критики путіна за його нездатність виграти війну.

В такій ситуації, путін, як досвідчений маніпулятор, усвідомив, що треба щось негайно робити, бо до російського бунту залишився один крок!

І путін знайшов таке рішення, яке, на його думку, певний час зніме напругу і дасть йому можливість спокійно пересидіти у своєму бункері, поки в США прийде до влади його рятівник.

І таким рішенням став - пригожин. Спочатку цієі комедії, я теж допускав, що це реальний військовий бунт пригожина, але не повністю, оскільки припускав, що це може бути путінська інсценіровка. Вже минуло достатньо часу, дуже багато з’явилось різних коментарів - аналітиків, політологів та інших досвідчених людей, які по різному оцінювали те, що відбулося.

Я теж вирішив, що прийшов час, коли можу висловити свою позицію - переконаний, що це була зрежисована подія спецслужбами путіна, і з ним повністю узгоджена. Пригожин, як довірена особа путіна, виконав свою функцію в інтересах путіна.

Що це дало путіну? Надзвичайно багато. Тепер путін переміг заколотників, врятував Росію від громадянської війни і, взагалі - тепер путін спаситель отєчества. Його рейтінг різко підскочив, населення росії забуло про усі свої проблеми і про величезні жертви, які росія несе у цій війні.

Тепер путін - вже переможець! Увесь цей спектакль з пригожиним скоро всі забудуть, а те, що путін переміг заколотників - будуть завжди пам’ятати.

Ця клоунада з військовим заколотом була надзвичайно корисна для путіна і не представляла для нього ніякої загрози, оскільки була повністю контрольована спецслужбами, які це усе і організували.

Для того, щоб ні у кого в росії не виникло сумнівів у тому, яка над ними нависла небезпека у вигляді військового заколоту і державного перевороту, який інспірували кляті американці - їх ЦРУ, може когось з генералів понизять у посадах або звільнять, а може декого на радість росіянам - заарештують ( на декілька днів). Зараз уся державна пропагандистська машина накинеться на цих заколотників, не знаючи про те, що головний організатор цього заколоту - путін.

Віктор ШВЕЦЬ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини