MENU

Вчені з Китаю довели, що краще не кип'ятити воду двічі

1039 0

Вчені з Китаю довели, що краще не кип'ятити воду двічі

Повторне кип'ятіння води не вбиває мікроби, а може сприяти їх розмноженню.

Вчені з КНР провели дослідження, яке спростовує поширене переконання про те, що повторне кип'ятіння води робить її чистішою або безпечнішою для пиття. В результаті дослідження було виявлено, що повторне кип'ятіння води не тільки не покращує її якість, а й може мати негативні наслідки, інформує UAINFO.org з посиланням на Pubmed.

Читайте також: Вчені виявили несподіваний фактор, який змушує нас швидше старіти

Результати дослідження показали, що повторне кип'ятіння води не знищує усі бактерії. Деякі з них виявилися стійкими до високої температури та продовжували існувати навіть після повторного кип'ятіння.

Це дослідження, проведене вченими з Китаю, викликає серйозні сумніви щодо ефективності кип'ятіння води як методу очищення. Довгий час вважалося, що вода стає безпечною для пиття після одноразового кип'ятіння, оскільки кипіння має знищити усі небезпечні мікроорганізми. Однак нові результати дослідження свідчать, що це не так.

Читайте також: Читання у ранньому віці покращує психічне здоров'я в майбутньому, – дослідження

Вчені ретельно вивчили воду після першого кип'ятіння та виявили наявність бактерій та мікроорганізмів, стійких до високої температури. Ця присутність може становити небезпеку здоров'ю, особливо для людей з ослабленою імунною системою. Повторне кип'ятіння також не знищує ці бактерії, а навпаки – може сприяти їх розмноженню.

На думку вчених, для забезпечення вищого рівня безпеки води необхідно використовувати інші методи очищення на додаток до кип'ятіння. Наприклад, застосування фільтрів або хімічних процесів може бути ефективнішим способом видалення небезпечних мікроорганізмів з питної води.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

 

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини