MENU

Де живе епатажний "Викрадач ароматів" Шура Стоун, чому він емігрував та як змусив росіян слухати цькування їхньою ж мовою

1224 0

У мережі добре знають епатажного блогера Шуру Стоуна, який називає себе "Викрадачем ароматів", знімає пародії на різних абстрактних персонажів та дає життя мемним виразам. Однак біографія гумориста не така весела, як його ролики. Шура Стоун – українець в еміграції, який змушений був покинути рідне місто близько 10 років тому через гомофобію.

Блогер став біженцем у Великій Британії, коли зміг довести, що його права утискали. Проте артист із теплом і любовʼю згадує Україну, підтримує її у війні з Росією та змушує російську аудиторію слухати насмішки над ними рідною мовою OBOZ.UA вирішив розповісти про життя та політичну позицію епатажного "Викрадача ароматів", інформує UAINFO.org.

Дитячі роки в Україні

Про юні роки блогера, якого звати Олександр Дмитренко, відомо вкрай мало. Він народився в Києві, де залишилися рідні знаменитості. Дитинство зірки було складним.

Батько Стоуна був алкоголіком та помер рік тому, а мама, яку блогер дуже любив, пішла з життя 10 років тому в день народження сина. Через статус біженця він не зміг повернутися додому на похорон і дуже складно переносив втрату.

У дитинстві Олександр Дмитренко мріяв, щоб батьки розлучилися, бо був свідком домашнього насильства. Його гомосексуалізм в Україні не приймали, тож через цькування блогер вирішив емігрувати.

Нове життя в Англії

Процедура отримання статуса біженця була для зірки непростою. Спершу йому довелося з адвокатами збирати докази та проходити інтервʼю, а згодом артист опинився в хостелі для людей без житла. Британці допомогли українцю адаптуватися, знайти роботу та винайняти квартиру. В майбутньому киянин планує отримати громадянство, для чого вже здав екзамен на знання мови, історії та культури Великої Британії.

Популярність

Артисту необхідна слава, щоб почуватися потрібним. Він страждає на межовий розлад особистості, який у його випадку характеризується страхом бути покинутим і самотнім. Блогер працює з психотерапевтом та бореться з алкоголізмом.

Перші кроки до популярності українець зробив 5 років тому, коли його персонаж Шура Стоун сподобався користувачам мережі. Блогер втілює образи сварливих продавчинь, скандальних особистостей, ворожок тощо. Деякі фрази артиста стали вірусними в мережі. Навіть серед ЗСУ його звуки здобули популярність.

@nazargrabar #зсу original sound - Похититель Ароматов Шура Стоун

Позиція щодо війни

У Шури дуже однозначна політична позиція, яку він озвучив ще в перші дні повномасштабного вторгнення. В Києві у зірки соцмереж залишился сестри, які розповіли йому про реалії війни. Вже через кілька днів блогер стояв на антипутінському мітингу, вигадував пародії на росіян та доносив до них правду про війну.

"Це горе, травма психологічна. Я боюся показати всю цю біль. Досі мені не хочеться відкриватися... Щодня людей вбивають на рівному місці, вони гинуть, це потрібно зупинити. Це жахливо. Хочу сказати, що до росіян гнів, ненависть, ридання, безвихідь в цій ситуації", – сказав українець в інтервʼю.

Він додав, що в Україні не більше "правих", ніж в будь-якій іншій країні, тож теза про "бандерівців та націоналістів", яку розповсюджують росЗМІ – брехня.

Шура запевнив, що до 2013 року не бачив серед співгромадян ненависті до Росії, а навіть навпаки. Проте в тому, що зараз відчувають українці, винна РФ, адже "не потрібно було лізти в чужу країну".

Однак українець досі спілкується російською мовою, попри те, що відчуває за це сором. Тільки деякі його відео можна послухати українською мовою.

"Рекламодавці пішли. У мене відчуття провини. Були такі думки, що потрібно було з самого початку говорити українською. Страх, сором, гнів. Я не перехожу на українську, бо можу доносити до російської аудиторії зворотню позицію", – пояснив Шура.

 

У його репертуарі є відео в образі росіянки Тетяни Труханець, яка є уособленням всього огидного та негативного в росіянах. Українець висміює народ країни-терористки, а вони продовжують його дивитися. Наразі за артистом стежать кілька сотень тисяч людей з різних країн на YouTube і в Instgaram, а також понад 700 тисяч в TikTok.

 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

OBOZ.UA


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини