MENU

"Львів би захопили через три дні": названо момент, коли Україна була за крок від капітуляції

165701 0

"Львів би захопили через три дні": названо момент, коли Україна була за крок від капітуляції

Одне зі своїх аналітичних відео Майкл Накі вирішив присвятити розвінчанню міфів, якими обросла тема Стамбульських угод, розпочавши свою розповідь так:

"Протягом цієї війни Росія та Путін жодного разу не пропонували Україні мирного договору. Стамбульські угоди, які часто згадуються останнім часом, не були переговорами про мир: це були переговори про капітуляцію, яку Росія пропонувала Україні. Сьогодні ми докладно розберемо, що там було в цих угодах, чому в жодному разі не можна було їх підписувати українській стороні".

Думку Майкла Накі про Стамбульські угоди можна дізнатися із відео на каналі YouTube, інформує UAINFO.org з посиланням на Діалог.UA.

Популярний відеоблогер висловив свою думку про можливі наслідки Стамбульських угод для України:

"Україна зобов'язана за договором свої війська скоротити до 85 тис. осіб. Чому Україна змогла навіть без західної допомоги на початку вторгнення відбитися від Росії і виграти, наприклад, битву за Київ? Пам'ятайте, що квітень та травень 2022 року — це коли навіть HIMARSи не прийшли в Україну, тобто Україна воює силами своїх героїв. Якби на момент вторгнення Україна мала б 85 тис. осіб, то не просто Київ, Львів би захопили через три дні. Це умова, яка забезпечує Росії перевагу при повторній спробі наступу. ".

Майкл Накі розповів, з якою метою були створені Стамбульські угоди, які стали б до краху України:

"Це ще один пункт, яким ми бачимо, що Росія просто отримує карт-бланш у разі підписання цього мирного договору з Україною, щоб знову прийти в Україну, вже знаючи, що до них ніхто не вийде з хлібом і сіллю, а відразу ведучи війну, як би вони вели її, якби знали, що не буде так просто, тобто нагромадили б велике угруповання".

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини