MENU

Частково підтвердилася історія з Біблії: у ній ангел убив 185 тисяч солдатів за одну ніч

61677 0

Частково підтвердилася історія з Біблії: у ній ангел убив 185 тисяч солдатів за одну ніч

Археологи вважають, що знайшли місце, де розташовувався сумнозвісний військовий табір ассирійців.

Як пише Daily Mail, археологи знайшли стародавню військову базу, яка може частково підтвердити історію з Біблії про божих ангелів, які відбили напад на Єрусалим, інформує UAINFO.org з посиланням на "Фокус".

В одній із біблійних історій ідеться про те, що близько 2700 років тому Господь відправив ангела-вісника, щоб протистояти армії ассирійських воїнів, які прийшли з наміром завоювати Святу Землю.

Згідно з легендою, ангел Господній обрушив свій гнів на армію ассирійців і за одну ніч убив 185 тис. солдатів. Донедавна не було жодних археологічних свідчень того, що така битва могла дійсно відбутися, якщо відкинути надприродні елементи.

Читайте також: Поховання польських архієпископів: археологи знайшли церковні склепи із золотими артефактами

Тепер же археолог Стівен Комптон, озброївшись сучасними методами картографування, виявив докази того, що якась епічна битва все ж була.

Ассирійська імперія існувала з 1365 по 609 рік до н. е., тобто за сотні років до часів Христа. Вторгнення ж до Єрусалима було розпочато ассирійським царем Сеннахірімом. Він жадав утвердити свою політичну та економічну перевагу над усіма маршрутами через Сирійську пустелю, що вели до Середземного моря.

Раніше вчені знайшли сцену, яка була викарбувана на кам'яних стінах палацу царя Сеннахіріма. Вона була присвячена завоюванню Лахіша, міста на південь від Ізраїлю. На різьблених зображеннях також була позначена військова база, що дало змогу вченим порівняти її зі знімками місцевості, зробленими в 1910-х роках.

Комптон побачив область, яка була того ж розміру і форми, що і малюнки на стінах палацу. У цій ділянці було знайдено руїни — залишки стіни по периметру, а також осколки кераміки. Подальші археологічні дослідження цього місця показали, що воно було занедбане після вторгнення Сеннахіріма і залишалося таким протягом 2600 років.

Перша знахідка дозволила дослідникам продовжити пошуки інших військових об'єктів у цьому районі. Зрештою Комптон справді знайшов колишнє розташування військових таборів Сеннахіріма.

"Кожен із них являв собою круглу ділянку, розташовану недалеко від старих міських стін, і кожен табір мав одну й ту саму арабську назву, принаймі, так сказано на одній із ранніх карт", — каже Комптон.

Назва таборів також говорила про те, що саме в цьому місці сили Сеннахіріма планували свій напад.

Читайте також: Археологи знайшли 16-тонну труну зі скарбами, які могли належати сину першого імператора Китаю. ВІДЕО

У трьох біблійних уривках докладно описується, як ассирійські солдати були знищені в ніч перед нападом на Єрусалим. У всіх трьох випадках ізраїльське божество Яхве відправило ангела, який увійшов до табору супротивника і вбив усіх солдатів, поки вони спали.

Посланець Господа був посланий захистити Єрусалим, як відповідь на молитви його правителя Єзекія.

В іншій варіації цієї легенди йдеться про те, що чума вбила військо ассирійців, а в грецькій версії стверджувалося, що армія зазнала поразки через те, що миші пробралися вночі до табору та перегризли тятиви на луках і ремені на щитах.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини