MENU

Україна хоче провести другий Саміт миру за участю РФ до виборів у США: в Москві вже відмовились, бо "не приймають ультиматумів"

291 0

Україна хоче провести другий Саміт миру за участю РФ до виборів у США: в Москві вже відмовились від участі

У США висловили сумніви, що подібний саміт можна буде організувати у такі стислі терміни.

Як пише Bloomberg, Україна має намір провести другий Саміт миру за участю представників РФ до виборів у Сполучених Штатах, які мають відбутися у листопаді, повідомляє UAINFO.org з посиланням на ТСН.

Видання пише, що Україна хоче провести повторний саміт до того часу, коли до Білого дому може повернутися Дональд Трамп, оскільки він раніше вихвалявся, що припинить війну на незрозумілих умовах на момент своєї інавгурації у січні. Також Трамп виступав проти продовження військової підтримки України з боку США.

У розмові з журналістами один з українських чиновників підтвердив прагнення провести другий саміт перед виборами в США. Своєю чергою представники країн Заходу заявили виданню, що будь-яка зустріч має бути ретельно організована з чіткою метою та керованими очікуваннями.

Однак у США висловили сумніви, що подібний саміт за участю України та Росії можна буде організувати у такі стислої терміни.

Читайте також: Чи будуть мирні переговори з РФ у 2024 році: експерт зробив прогноз

Між тім заступник російського міністра закордонних справ Михайло Галузін вже заявив росЗМІ, що Російська Федерація не братиме участі у новому Саміті миру щодо України. Мовляв, через "ультимативну" риторику цього заходу, яка нібито ігнорує "інші ініціативи вирішення російсько-українського конфлікту".

З його слів, Москва вважає плани Києва та Заходу на новий Саміт "спробою реабілітуватися за провал у Швейцарії". Галузін заявляє, мовляв, зміст заходу їм "зрозумілий" - з огляду на "формулу Зеленського".

За його словами, Росія "не приймає ультиматумів", які пропонуються у формулі українського президента. Конкретне місце проведення саміту наразі не визначено. Втім, "географія не має значення", наголосив Галузін.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини