Країни Європи готуються запровадити подальші санкції проти РФ через зрив переговорив в Туреччині, – Politico
Країни ЄС готуються запровадити нові санкції проти російського диктатора Володимира Путіна після його відмови від переговорів з президентом України Володимиром Зеленським.
Про це повідомляє Politico з посиланням на чотирьох європейських чиновників, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.
Зазначається, що в п’ятницю, 16 травня, в Албанії зустрінуться Зеленський, прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер, президент Франції Еммануель Макрон, канцлер Німеччини Фрідріх Мерц та президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, щоб обговорити, як зупинити бойові дії в Україні.
Читайте також: Російським пропагандистам дали вказівку готуватися до провалу переговорів у Стамбулі, – ЗМІ
За даними джерел журналістів, розмова на неформальній зустрічі лідерів Європи буде зосереджена на значному посиленні санкцій проти Москви. Сторони будуть обговорювати питання штрафних тарифів на російський імпорт, повідомили два європейські чиновники.
Напередодні переговорів в Стамбулі у четвер, 16 травня, високопоставлений чиновник Великої Британії попередив, що якщо вони не будуть успішними, розмова, ймовірно, буде «крутитися навколо санкцій і того, як ми можемо об'єднати країни, щоб розпочати ті сильніші санкції, про які згадувалося в суботу в Києві».
За словами чиновника ЄС, нові санкції будуть натхненні сенатором-республіканцем Ліндсі Гремом, який запропонував запровадити 500% тарифи на російський експорт, якщо Путін не припинить свої напади на Україну. «Ми б черпали натхнення з масштабу» його пропозиції, сказав чиновник.
Читайте також: Зараз найкращий час для нових санкцій проти Росії, – FP
Раніше європейські лідери попередили, що у разі відмови Росії від припинення вогню, ЄС готовий запровадити ще жорсткіші санкції, включаючи можливі тарифи до 500% на імпорт російської нафти.
Напередодні канцлер Німеччини Фрідріх Мерц підтвердив, що 17-й пакет санкцій Європейського Союзу проти Росії буде остаточно затверджено 20 травня на засіданні Ради ЄС у Брюсселі.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки