Росія намагається захистити свої військові підприємства від ударів України вглиб території, – ISW
Росія продовжує розширювати свою оборонно-промислову базу і вживає заходів щодо захисту підприємств ОПК від дальніх українських ударів.
Про це йдеться у звіті ISW, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.
В аналізі йдеться, що заступник начальника Головного управління військової розвідки України генерал-майор Вадим Скібіцький заявив, що Росія планує виготовити 2500 високоточних ракет, включно з крилатими та балістичними ракетами "Іскандер" і аеробалістичними ракетами "Кинджал", до 2025 року.
Також ГУР спостерігає значне зростання виробництва БПЛА російськими окупантами. Скібіцький повідомив, що більшість «потужних» російських оборонних підприємств розташовані за 750 кілометрів і далі від українського кордону, і лише 25% - у радіусі від 250 до 500 кілометрів.
Він також додав, що Україна не спостерігає ознак передислокації Росією підприємств оборонної промисловості, однак Росія будує свої нові оборонні промислові підприємства за 1500−2000 кілометрів від українського кордону.
Також у звіті ISW йдеться, що Росія нарощує виробництво безпілотників з оптоволоконними кабелями. Використання Росією волоконно-оптичних безпілотників також дало змогу російським військам підвищити ефективність перехоплення українських наземних ліній комунікацій у лісових районах, таких як Срібнянське лісництво.
Зазначимо, 13 серпня Скібіцький повідомив, що Росія продовжує нарощувати виробництво безпілотників, зокрема ударних дронів типу шахед, і прагне замінити імпорт іноземних комплектуючих. У 2025 році РФ планує виготовити 79 тисяч апаратів цього типу, серед яких 40 тисяч становитимуть "Герань-2", 5,7 тисячі - "Гарпія-1", а близько 34 тисяч — інші моделі та хибні цілі.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки