MENU

Dacia випустить бюджетний електромобіль за 18 тисяч євро

66 0

Dacia випустить бюджетний електромобіль за 18 тисяч євро

Нову міську модель румунського бренду презентують у жовтні 2026 року на Паризькому автосалоні. Електрокар розробили всього за 16 місяців на спільній платформі з Renault Twingo, проте він отримає унікальний дизайн у стилістиці кросоверів марки.

Як зазначає Autocar, попри компактні габарити, новинка буде довшою та ширшою за актуальний Spring, інформує UAINFO.org з посиланням на "24 канал".

Електромобіль планують оснастити акумуляторною батареєю ємністю 27,5 кВт-год. Таке оснащення забезпечить запас ходу на рівні 260 кілометрів, що цілком достатньо для щоденної експлуатації в межах міста.

Дизайн автомобіля поєднує вигнуту лінію даху та похилі задні стійки. Від побратима Twingo модель Dacia відрізнятиметься вузькою глянцевою чорною панеллю замість фар та вищим розташуванням стоп-сигналів.

Читайте також: Tesla готує дешевий кросовер: Ілон Маск змінив думку щодо "бюджетного" авто

У компанії зазначають, що новинка не замінить Spring одразу, а певний час продаватиметься паралельно з ним як більш простора альтернатива.

До 2030 року бренд планує представити чотири нові електричні моделі. Однією з найважливіших прем’єр стане наступне покоління Sandero, яке отримає мультиенергетичну платформу CMF-B. Це дозволить пропонувати покупцям як повністю електричні версії, так і гібридні силові агрегати.

Керівник відділу продуктів Патріс Леві-Беншетон підкреслив, що Dacia продовжуватиме використовувати стратегію “проєктування-витрати”. Завдяки спільним платформам групи Renault, бренд зберігає перевагу у вартості виробництва на 15% порівняно з конкурентами. Це дозволяє компанії залишатися еталоном доступності в Європі, навіть за умови масового переходу на дорогі технології.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини