Не Червона площа: Братчук назвав пріоритети ударів по РФ

Україна не розглядає символічні цілі на кшталт Червоної площі як пріоритет для ударів по росії навіть 9 травня.
Про це в ефірі "Ми-Україна" повідомив речник УДА Сергій Братчук, інформує UAINFO.org.
Він пояснив, що Україна концентрується на стратегічних цілях, а не на показових ударах.
"Розумію, що зараз, можливо, викликнути певні емоції у більшості українців, але це не Красна площа. Червона площа якраз 8–9 травня буде найбільш безпечним місцем для російської влади. Вони будуть прикриватися і дітьми, і жінками, і ветеранами. Ну і, власне, ми говоримо про те, що на сьогодні пріоритет – це нафтопереробні заводи, це військово-промисловий комплекс, в тому числі і в Підмосков'ї. Не треба летіти на Червону площу. Є дуже багато заводів, які працюють, наприклад, над балістичними ракетами, які забезпечують їх функціонал... дуже багато об'єктів і на Підмосков'ї, і на так званій європейській частині території рф. Ну, чому це не може бути, наприклад, і Урал?", - зазначив Братчук.
Читайте також: "Росія довоювалася до того, що їхній головний парад залежить від нас": Зеленський зробив заяву про відповідь на атаки РФ
За його словами, на сьогодні найголовніше — виснажити росію.
Братчук також наголосив на тому, що українські дрони наочно довели свою здатність долати навіть ешелоновану систему ППО рф.
"Російська ППО, яка б ешелонована вона не була, але сьогодні наші бойові "комарики" її можуть долати, пролітати, і тому, очевидно, що дзвінки з ініціативи росії до Сполучених Штатів, вони говорять про наступне: вони просять, щоб Штати повпливали на Україну, не наносити відповідні удари по російській території, російських військових об'єктах", - зауважив військовий експерт.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
