MENU

Фон дер Ляєн: Лідери G7 обговорять посилення тиску на Росію

26 0

Фон дер Ляєн: Лідери G7 обговорять посилення тиску на РосіюФото: скриншот з відео

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн після чергового масованого обстрілу України Росією заявила, що лідери країн G7 на саміті у Франції обговорять посилення тиску на РФ для закінчення війни.

Про це фон дер Ляєн написала у соцмережі Х, повідомляє UAINFO.org з посиланням на "Українську правду".

Глава ЄК відзначила, що минулої ночі відбулися потужні обстріли України, в результаті яких загинуло ще більше цивільних осіб, а Києво-Печерська лавра, об’єкт ЮНЕСКО, зазнала серйозних пошкоджень.

"Сьогодні лідери країн G7 зустрічаються в Ев’яні. Ми обговоримо подальші кроки, спрямовані на посилення тиску на Росію, залучення Путіна до переговорного процесу та припинення цього безглуздого вбивства", – зазначила президентка Європейської комісії.

За її словами, Європа та український народ прагнуть миру, а Росія знову продемонструвала, що її цікавить лише насильство та руйнування.

 

 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини