MENU

Корупційні схеми часів Януковича ще не знищені: фірма отримала свердоливини через чотири дні після розстрілу Майдану

3095 0

Олександр Онищенко (Кадиров)

Приклад, який мене особливо обурив, – це ще одна фірма ТОВ «Природні ресурси +». Невеличка, щоправда, фірма, в неї небагато свердловин, отриманих за договорами спільної діяльності. Але обурює її історія. Тому що наповнювалася ця фірма свердловинами фактично тоді, коли розстрілювали Майдан. Наприклад, частина свердловин: була продана послуга користування свердловинами, тобто не продані свердловини, не орендовані, не приватизовані, а була продана послуга користування свердловинами. Це відбулося через чотири дні після розстрілу Майдану. Документи підписав Олексій Тамразов.

Ще через день іще кілька свердловин були передані за договором спільної діяльності в цю саму фірму «Природні ресурси +». Це через п'ять днів після розстрілу Майдану. Тепер цією фірмою володіє Олександр Онищенко (Кадиров), її документи я знайшла в тому ж офісі в Миронівці. Ті ж самі проблеми зі сплати рентних платежів, із ПДВ, і що ще особливо цікаво – така «деталька» – я з'ясувала, кому ці «Природні ресурси +» продавали нафту.

Вони видобувають не газ, чому я про них не говорила. «Природні ресурси +» добувають нафту, тобто ці свердловини нафтові. Як виявилося, ця організація продавала нафту фірмі, яка називається «Укртрансоіл 2009».

Чому я зараз оприлюднила цю деталь?

Тому що мені зараз із Державної фіскальної служби прийшла відповідь на моє звернення, в якому йшлося про те, що таке «Укртрансоіл 2009». Це, по-перше, фірма з групи компаній «БРСМ», тобто мій запит стосувався групи компаній «БРСМ», і я отримала відповідь про цю фірму ТОВ «Укртрансоіл 2009». Так от, за підписом Насірова мені надійшла відповідь, що щодо цієї фірми вже давно проводиться кримінальне розслідування та вже встановлена несплата 188 млн. грн. акцизу і сформовання фіктивного податкового кредиту. Тобто це теж ті кошти, які як ПДВ мусили потрапити до бюджету але не потрапили на 566 млн. грн.

Тільки щодо цієї однієї фірми, якій «Природні ресурси +» продавали нафту. Тобто фактично мова йде про те, що оптимізував податки Олександр Онищенко із діяльності цієї фірми через фірму Едуарда Ставицького. Щоб знов-таки не платити до державного бюджету.

Тобто ми бачимо, на жаль, що є мафія – певні скандальні особи, пов'язані між собою, які продовжують у постмайданівській Україні ці схеми, які працювали за часів Януковича. І потрібно категорично ставити на цьому крапку, тобто хочу, звичайно, закінчити на непоганій ноті. Тому що, як ми бачимо, найбільший оператор працює сумлінно. Величезна кількість цих фірм, які починалися як фактично величезні корупційні схеми, бо всі ці фірми – це було фактично виведення газового ресурсу країни в приватні руки. Вони всі починалися як величезні корупційні схеми, але частина з них зараз розпочала працювати легально та давати доходи в державний бюджет. Тобто частина схем просто із негативу переведена в позитив, у державні інтереси. Але все-таки ще залишаються ті, які продовжують працювати за корупційними схемами нахабних часів Януковича, та треба ставити на цьому крапку. Звичайно, зрозуміло, що це легкі кошти, легкі сотні мільйонів гривень, які вони отримують, ідуть на політичні хабарі.

Але у нас зараз інша країна, тому я думаю, просто впевнена, що результат буде. Він уже частково є. Але треба довести справу до кінця.

Тетяна ЧОРНОВОЛ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини