Огляд блогосфери від UAINFO. 3 серпня 2016
Шановні читачі, до вашої уваги – традиційна добірка найцікавішого зі світу блогосфери за сьогоднішній день, 3 серпня
Геращенко озвучив головну версію вбивства Шеремета. ВІДЕО
Причиною вбивства журналіста Павла Шеремета могло бути бажання викликати конфронтацію суспільства з владою. Про це повідомив секретар комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Антон Геращенко в ефірі 5 каналу. За його словами, вбивство Шеремета – показове, у формі теракту, небезпечного для життя інших осіб. "Сьогодні вивчається багато версій... Одна з провідних версій – вбивство Павла Шеремета демонстративне, для того, щоб внести якийсь безлад у державний лад. Щоб зіштовхнути лобами суспільство з владою за прикладом, який був з вбивством Георгія Гонгадзе", – розповів Геращенко.
Керівницю відділу Мінагрополітики затримали за хабар у 150 тис. доларів. ФОТО
Чиновниця вимагала від підприємця 150 тис. доларів за сприяння в перемозі в тендері на купівлю державного сільгосппідприємства, майновий комплекс якого знаходиться в процесі ліквідації за борги. Саме підприємство розташоване поблизу Харкова. "Співробітники спецслужби спільно з Національним антикорупційним бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою "взяли" чиновницю у столиці на службовій стоянці міністерства під час одержання всієї суми хабара", – сказано в повідомленні. Жінку затримали згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, найближчим часом буде оголошено про підозру. Досудове слідство триває.
Що писали донецькі газети у 1991 році?
Якось влітку 2013 року я вирішив навідатися до центральної бібліотеки Донецька, щоб повивчати, що писали місцеві газети протягом 1991 року. Днями, розбираючи архіви, виявив виписки цитат, які відображають дух того часу. І здивувався, наскільки ще актуальніші вони стали сьогодні. Нижче наведені деякі з них (мова цитати зберігається та, що була в газеті). У 1991 році донецькі видання намагалися встати на демократичні рейки не тільки в ідеологічному, а й у ринковому плані.
Вилікувати нашу спільну хворобу: чому і як маємо перейти на спілкування українською мовою
Річ ясна – нам треба зберігати знання і російської мови, проти неї ніколи не було і не повинно бути упереджень, але кожен громадянин, громадянка, які знають українську мову, а це переважна більшість населення, особливо молоде покоління, повинні починати розмову будь-де, будь з ким, байдуже про що – українською. Тоді їхні співрозмовники відповідатимуть українською і, як показує мій досвід, робитимуть це радо, навіть з усмішкою. Таким чином, ми звільнимо самих себе від застарілих стереотипів, спілкуватися українською мовою стане для всіх нормально і легітимно.
За місяць на передовій реанімобіль, який придбали волонтери, врятував життя двох військовиків. ФОТО
Більше ста виїздів під час бою, врятовані від смерті двоє поранених у тяжкому стані – це результати за перший місяць роботи новенького реанімобіля, який на початку червня отримав 23-й батальйон 56-ї бригади медичної допомоги. Гроші на автівку, а це 256 224,60 грн, збирали в рамках спільного проекту благодійної організації Міжнародний благодійний фонд "Повернись живим" та "Укрпошти". За зібрані кошти ініціатори акції придбали реанімобіль Renauit Naster Win для бійців 23-го батальйону 56-ї бригади, які воюють поблизу Маріуполя.
Скільки коштує літній відпочинок у Карпатах
Житло ми бронювали заздалегідь – на три місяці наперед. Кількість людей – двоє дорослих і одна річна дитина. Орієнтувалися на приватну садибу, оскільки важлива була окрема кухня, щоб готувати для дитини, велике подвір'я з якісним рівним газоном і високий басейн, в який неможливо впасти. Крім того, зважаючи на те, що з дитиною потрібно побільше місця, обрали великий двокімнатній номер (35 кв. м). Ціна такого номера у приватній садибі – 400 грн за добу. Харчування у цю до вартість не включене. (У готелях Славського, звісно, ціни дорожчі, ніж у садибах. Але при цьому у кімнатах, як правило, менше місця).Мої іспанські історії: як завершують свій життєвий шлях астурійці
Мої іспанські історії: як завершують свій життєвий шлях астурійці
У багатьох сім'ях, коли народжуються маленькі діти, бабусі з дідусями починають платити страховій компанії щомісяця невелику суму (це може бути 5-7 євро на місяць) на майбутні похорони онука. Тобто дитина тільки народилася, перед нею тільки щойно розпочате життя, а збагачені життєвим досвідом бабусі вже оплачують її поховання. Жінка одного українця розповіла таку історію. Чоловік фарбував стіни у квартирі однієї сеньйори. Коли він переставляв меблі, то якось необережно перевернув гарну вазу із кришкою, яка була на шафі. З вази висипався якийсь сірий порошок. Чоловік руками позмітав його у вазу і поклав її на місце. Потім власниця квартири сказала, що в тій вазі були рештки її покійного Маноло. Наш українець кілька днів після того дуже ретельно мив руки.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки