MENU

Країною керують євнухи. Тепер уже Угорщина вказує нам, які закони приймати – експерт

2083 0

Угорщина не потерпить утискання мовних прав угорської меншини України, можливого в разі прийняття закону "Про державну мову".

"Що то коли країною керують євнухи, а не чоловіки чи жінки. Росіяни, поляки, тепер уже угорці - кожен указує Україні, як "правильно" писати/читати історію, кого шанувати, а кого забувати, тепер уже - які закони приймати, а які - не приймати. Ізраїльтяни, яких у нас подеколи "не люблять", уже б навчили і росіян і поляків з угорцями, що сунути свій (поганий) ніс у чужі іноземні справи може і повинно бути боляче.

Читайте також: Закон про державну мову: спокій і опанування в Україні

Багато вже Україна вказала іншим державам, яких їм там героїв шанувати, а які закони їхнім парламентам - не приймати? Може, це й добре, що так. Навіть переконаний, що саме так і треба. Але щоб дозволяти уральським зайдам у наших Карпатах (як вам таке?) диктувати нам свою шовіністичну волю та всупереч нормам міжнародних відносин і МП в цілому!.. Де нота нота нашого МЗС, євнухи? Де виклик посла Угорщини "на килим"? Де принципова позиція щодо прийняття кожного закону, котрий не подобається історичним зазіхалам на нашу територію?

Заяви і вимоги росіян ми вже терпіли і виконували - маємо логічний наслідок. Війна - це лише продовження зовнішньої політики іншим способом. Угорщина, схоже, вже теж визначилась. (До речі, Україна фінансує угорськомовні школи в Україні, а Угорщина україномовні в Угорщині - ні). Може, в біса, в МЗСі хоч один чоловік чи жінка знайдеться, що вчив якщо не "міжнародне право", то хоча б "міжнародні відносини"?"

Читайте також: Шість актуальних зауваг до мовної дискусії

Василь ЛАПТІЙЧУК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини