MENU

Емоції стають інструментом інформаційної війни – письменник

1380 0

Колись хтось обов'язково мусить написати наукове дослідження на тему "Емпатія, співчуття, жалоба як елемент геополітичної ситуації і боротьби".

Читайте також: Без маски: як WikiLeaks допомагає Росії

Дуже цікаво, як змінюються реакції, як по-різному проявляються ті самі емоції відповідно до місця, обставин, кількості жертв, медійного висвітлення, політичної ситуації, кон'юнктури моменту. Оскільки війни в нас гібридні, де все дуже заплутано і переплетено, де немає чітких правил і не працюють жодні етичні норми, сфера емоційних реакцій стає потужним інструментом інформаційних протистоянь.

Неодноразово доводилося читати останніми днями, мовляв, Кремль намагається використати теракт у Санкт-Петербурзі й – головне – реакцію на нього для діалогу з Вашингтоном. І так само після останньої хімічної атаки в Сирії писали: "А чого це ви такі збуджені? Хіба раніше цього вже не було?" Мовляв, нема про що хвилюватися, забудьте, це вже було. Не варто лити сльози. Рутина.

Читайте також: Нові часи: зброя масового ураження нині інформаційна

Певна річ, смерть і загибель людей у всіх культурах усвідомлюється, інтерпретується й оцінюється по-різному. Але саме останніми роками очевидною стала моральна криза людства, його здатність легко улягати технологіям і маніпуляціям, політичності, медійності, сексуальності смерті.

Андрій БОНДАР


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини