Що треба приймати як факт життя та – змінювати
Головний критерій якості роботи – результат.
Якщо країна перебуває серед найбідніших у Європі – значить, її економіка неефективна, вона працює погано. А економіка – це люди.
Читайте також: Марафон, а не спринт: здобутки й невдачі реформування української економіки
Можна знаходити сотні виправдань, але факт залишається фактом: працюємо ми таки погано. І розуміння, прийняття цього беззаперечного факту як мотиву для особистої відповідальності і за власне життя, і за життя країни – перший крок до більш якісної праці, до більш якісної економіки.
Це дуже некомфортно відчувати, але поки ми самі – кожен собі – не скаже: так, працюю я неефективно, не повністю використовую свої можливості - шансів на розвиток у нас не буде.
А тепер – про мене особисто.
Я – такий самий, як і більшість українців: роблю не все можливе, мої власні лінощі, моє власне нерозуміння, обмеженість моїх власних знань, мої власні "таргани" в голові заважають працювати ефективніше.
Але щиро кажу: я намагаюсь змінюватися сам - і в міру своїх сил змінювати систему.
Читайте також: Конкретна історія успіху: як працюють прямі іноземні інвестиції. ІНФОГРАФІКА
Для мене, насамперед, це стосується освіти: вона залишається радянською за суттю, відірваною від реального життя: дуже багато нелогічного, до якого, на жаль, і я докладаю руку: бо не завжди вистачає сил на супротив системі, дуже багато емоційно вигорілих учителів, дуже багато бюрократичної дурні. Треба приймати це як факт життя – і змінювати.
Це сумна констатація факту, що могли б жити краще, але поки що – ось так.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки