Огляд блогосфери від UAINFO. 26 вересня 2017
Шановні читачі, до вашої уваги – традиційна добірка найцікавішого зі світу блогосфери за сьогодні, 26 вересня
Дуже вразив один факт. Наприклад, за чотири роки минулого виборчого періоду християнські демократи втратили близько одного мільйона трьохсот тисяч голосів (1 300 000 – вдумайтесь!) через одну просту природну причину – ці виборці померли. Подумати тільки – три з половиною мільйони людей загалом за чотири роки – чик! і нема. Покрутила головою – з віддалено знайомого оточення, може, дві-три людини померли. А в масштабах країни – мільйони. Важливий факт для розуміння різниці деталей під носом і коли відійти від полотна кілька кроків назад. Люди старші 60 років найчастіше голосують за християнських демократів (40%). Якщо брати до уваги цей факт, то вже в наступному виборчому періоді партія позбудеться ще кількох мільйонів виборців природнім шляхом.
Чи вдасться Анґелі залишитись "ангелом" для України?
Після результатів виборів у Німеччині ще актуальнішим для України стає твердження, що є Німеччина, а є Меркель. Той факт, що саме Меркель залишається канцлеркою, означає, що ми й надалі будемо мати не лише в Берліні, а й загалом на Заході послідовну та прогнозовану партнерку. Таким чином, у Німеччини щодо України й надалі зберігатиметься підхід "зверху вниз", коли пріоритетність українського питання й готовність до врахування аргументів України походитимуть передусім з боку лідерки уряду. На відміну від Сполучених Штатів, де і за попередньої, і за чинної адміністрації помітнішим був підхід "знизу вверх", де головні промоутери українського питання перебувають не в головному кріслі країни.
Небайдужі допомогли врятувати чоловіка, якому стало зле в супермаркеті. ФОТО
У супермаркеті людині стало погано. Чоловік втратив свідомість і впав. Охорона й касири розгубилися. Люди, які були поруч, діяли енергійно й одразу. Найбільше допоміг чоловік, який купував кілька груш, пластянки та пляшку горілки. "Швидка", треба віддати належне, приїхала справді вчасно. Бригада №1615, Святошинська підстанція швидкої допомоги. У годину пік доїхали за дев'ять хвилин. Чоловіка врятували. Потис руку вже літньому лікареві, молоденькій медсестричці й водієві. Звідси висновки: 1. Домедичну допомогу потрібно викладати в школах й поширювати скрізь. Може знадобитися. 2. Люди – ті, хто за кермом. Коли бачите "швидку" з увімкненими маячками, негайно поступайтеся дорогою. Цим врятуєте чуже життя.
Не здається: Маккейн розповів про те, що відчуває й до чого прагне
Джон Маккейн оголосив свою останню волю: "Я хочу, коли піду, щоб на церемонії у Військово-морської академії бодай кілька людей встали і сказали:" Цей хлопець служив своїй країні". Від цих слів клубок у горлі. Великий патріот Америки і великий друг України Джон Маккейн після діагнозу лікарів – рак мозку, що швидко прогресує – розповів про те, що він відчуває й до чого прагне зараз, коли смерть підійшла близько. Він не має наміру здаватися, він бореться за життя, продовжує роботу сенатора від Аризони й не впадає у розпач. Маккейн сказав чудові слова, які варто запам'ятати, – з якою величезною гідністю герой Америки готується до неминучого.
Без грошей, цукерок та алкоголю. Як віддячити вчителеві
Якщо вже говорити на загал, то коли випускник, який уже закінчив школу й від мене не залежить, (або його батьки) хоче мене привітати, подякувати за гарну освіту вже дорослої людини – я готовий прийняти будь-який подарунок, яким він чи вони готові висловити свою вдячність. Але коли це батьки мого нинішнього учня – ці люди від мене багато в чому залежні. А "заохочення" людини, від якої ти залежиш, – то хабар. Як би його не називали. Тішить те, що чим далі, тим більше колег, які поважають себе і свою роботу, відверто висловлюються проти цієї практики "приниження конвертом". Це закінчиться, на жаль, ще не скоро, бо тисне потужна суспільна інерція. Але те, що ці питання стали відверто обговорювати – й колеги починають відкрито говорити про неприйнятність цієї практики – дуже добре.
Для українських снайперів розробили новий маскувальний костюм. ФОТО
Згідно з повідомленням, цей комплект розроблено після вивчення й аналізу наявних аналогів, а також зважаючи на побажання самих снайперів різних частин і родів військ. "Кишені, отвори, вентиляція, застібки та їх розміщення розроблені згідно з анатомічними вимогами й мобільними завданнями снайперів. Манжети рукавів подовжено, вони приховують майже всю долоню. Маскувальна сітка капюшона захищає від паразитів, добре маскує снайпера й основну частину зброї. Наявність еластичних шнурів і фіксаторів дозволяють підігнати костюм під себе", – додали в управлінні розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ. Наразі, як зазначається в повідомленні, очікується фінансування і закупівля цього комплекту.
Про найліпше місце, де можна перебути холодну пору року
Сидіти з книжкою поміж тих всіх лаврових листків і духмяних перців, гречок, макаронів і цинамонів, грітися біля духовки під шум витяжки, розглядати коропа чи шарлотку крізь скло, бо то є найліпше кіно на зимовий вечір. Булькає борщ, пахне глінтвейн чи парує чай у пузатому тецубіні – це все одинаково додає тепла і діє як анестетик, приглушує, тамує і знеболює. Які б не були порядки по квартирі – справжня кухня має бути захаращена десятками баньочок, плящинок і слоїчків, згарками свічок; п'ятнадцять різнокаліберних горнят, куплених стихійно, кожне окремо, "диви, яке гарне!", як діти з дитячого притулку, кожне від іншої мами, але всі неймовірно милі, шматок гарбуза, вчорашнє печиво і ще купа всілякої всячини.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки