MENU

Батько Россошанського залишив записки, де заявляє про готовність узяти провину на себе, щоб не чіпали його сім'ю

3847 0

Підозрюваний Юрій Россошанський у залі суду

Затриманий за підозрою у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської — батько підозрюваного у вбивстві сестри загиблої у ДТП Юрій Россошанський. За словами його дружини, він залишив записки, де заявляє про готовність узяти провину на себе, щоб не чіпали сім'ю.

У прес-службі Вишгородського суду підтвердили, що підозрюваний — Юрій Росошанський, повідомляє Hromadske.ua.

"Ми засмучені вже 2,5 років, розумієте, не сьогодні, не завтра? На мою думку він не міг цього зробити. Не міг. Це міг зробити лише чоловік, доведений до крайнощів. От кажуть всюди про ці погрози. От якщо дасте відео мені хоч однієї погрози – повірю. Про записки знаєте ж? Будь записки. Дві родини зруйновані», – сказала Ольга Россошанська Громадському.

Читайте також: "Держави немає, держава померла, держава нас не захистить", – блогери про вбивство Ноздровської

Сусіди Россошанського кажуть, що він не міг убити Ноздровську.

"Він крові боїться. Він не міг цього зробити. Він навіть курку не міг зарізати. Спокійний. Привітливий. Завжди вийде, привітається. У записці, що залишив жінці написав, що візьме все на себе, щоб не чіпали родину їх", – розповіла сусідка Марія Несін.

"Та не міг він цього зробити. Добрий чоловік. Трудяга. Все життя пропрацював на «Київенерго» водієм. Юра написав передсмертні записки, щоб його сім'ю не чіпали, не тероризували. Недавно виявили одну і от вчора жінка його Оля знайшла на роботі у його одязі в кишені. Там навіть на Байковому кладовищі схема, де його похоронять. Він пише, що не вбивав", – заявила інша сусідка Лідія Нестоянова.

Читайте також: "Жесть. Багато односельчан на боці родини наркомана Россошанського", – журналістка

Юрій Россошанський – батько Дмитра Россошанського, винуватця ДТП, унаслідок якої загинула сестра Ірини Ноздровської. Юристка особисто вела справу у суді щодо загибелі сестри і домоглася скасування звільнення Дмитра Россошанського. 


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости