MENU

О предвыборной программе Президента 2014

2878 0

Мне тут сказали что Порошенко выполнил 90% своей предвыборной программы. Решил проверить. Что то с процентами у меня явно не сложилось! У меня получилось около 40% только!

Свобода народу залежить від способу, у який він взаємодіє із владою. Слід створити дієві механізми громадського, правового і політичного контролю за діями влади. Елементом такого контролю є можливість для громадян отримати вичерпну інформацію про рішення державних органів та органів місцевого самоврядування. Такими ж відкритими мають бути кадрова політика і діяльність кожного чиновника і високопосадовця, його статки й доходи, витрати держслужбовців та їхніх сімей.
Да-Нет ? Скорее да! Открытые декларации таки введены. Хотя их финансирование почему то взял Оон а не государство!

Не претендуватиму на повноваження більші, ніж ті, на які ви мене оберете.

Да-нет? Я считаю что нет. Получил большой контроль над судебной, исполнительной системой и силовой властью и ещё над независимыми регуляторами ... Нбу, НКРЕ

Читайте также: Главный итог 2017 года: Украине уже никто не верит — эксперт

Забезпечу повне перезавантаження влади.
Да-нет? Считаю что перезагрузки власти вообще не было.

Докладу всіх зусиль у рамках своїх конституційних повноважень, щоб до кінця 2014 року відбулися дострокові парламентські вибори суто на пропорційній основі за відкритими списками.
Да-Нет? - Нет!!!! И президент главный блокиратор изменений в выборное законодательство даже Охрендовского держит.

Має відбутися децентралізація влади. Громади на місцях отримають більше прав і грошей на реалізацію повноважень.
Да-Нет ? Считаю что нет. Наоборот произошла централизация финансов и собственные доходы местных бюджетов даже уменьшились и только в этом году вышли на уровень 2013 года 20% доходы местных бюджетов - 80% Гос бюджет.
Виконавча влада в областях належатиме не призначеним згори «губернаторам», а виконкомам, сформованих облрадами, обраними людьми.

Да - Нет? Нет! Как было управление через администрации так и продолжено. А их бюджеты в 2018 году превысят 10 млрд!

Можливість вільно подорожувати до Європи дасть якнайшвидше запровадження безвізового режиму з ЄС протягом уже першого року мого президентства. До кінця ж терміну моїх повноважень розраховую добитися необхідних політичних рішень з боку ЄС та розпочати переговори про повноцінне членство України в Європейському Союзі, щоб жити в «сім’ї вольній, новій». ЄС для нас не ціль, а інструмент, щоб змінити країну і запровадити в ній європейські стандарти.

Да-нет? Нет! Без виз только на 4-м годе ... Про ЕС ... Это вообще чтото недосягаемое....

Керуючись заповітом «і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь», ретельно вивчив і обов’язково використаю позитивні досягнення країн Балтії, Польщі, Чехії, Словенії, Словаччини, Грузії. Маю і власний досвід в економіці як господарник, який свого часу створив чимало робочих місць. Добре знаю, як примножити наше національне багатство та наповнити бюджет.

Да-Нет? соглашусь что наполнять бюджет получается, а вот приумножать национальное богатство - как то не очень.

Реформувати правоохоронну систему (суди, міліцію, СБУ, прокуратуру) – значить, створити передумови успішності всіх змін, в тому числі й в економіці. Тільки незалежний суд може забезпечити захист прав та свобод і недоторканість власності, що важливо для притоку в країну інвестицій.

Да-Нет? Нет! Судебная реформа вроде формально проведена. Доверия к судам не возобновилось. А уровень иностранных инвестиций на 4-м году президентства упал ниже военного 2015 года!

Антимонопольний комітет має стати ключовим економічним регулятором. Поле його діяльності – від забезпечення вільної конкуренції у великому бізнесі до гарантій малому підприємництву. Так само це стосується якості та вартості послуг в житлово-комунальній сфері, де теж орудує жахлива монополія.
Да-Нет? Помоему однозначное нет! Все как было так и осталось! Хотя нет. Теперь ещё лично Президент управляет НКРЕ !

Зняти «корупційний податок» на економіку. Соціально відповідальний бізнес має платити податки до бюджету, а не хабарі окремим чиновникам. Кількість податків слід скоротити, ставки – зменшити, всі офшори - перекрити.
Да-Нет? Количество налогов действительно сокращено. Ставка снижена только по ЕСВ. Зато подняли НДФЛ, расширили базы налогов. В итоге уровень налоговой нагрузки на экономику с 2014 года к 2018 даже вырос.

Ще на досить тривалий час зберегти систему спрощеного оподаткування для малого та середнього бізнесу. Створити свою справу, взяти відповідальність на себе – це теж жити по-новому.
Да-Нет? Да твёрдое да. Президент это всегда подчеркивал.

Антикорупційна люстрація судових, правоохоронних, податкових і митних органів.
Да-Нет? На это можно разве что рассмеяться.

Встановлення публічного контролю за призначенням і діяльністю суддів і створення системи їхнього автономного функціонування, незалежного від законодавчої та виконавчої гілок влади.
Да-Нет? Формально вроде Да. Но факт говорит что система сама себя реинкарнирует.

Формування професійного корпусу державних службовців, їх соціальний захист та посилення відповідальності.
Да-Нет? Вроде сдвиги есть. Но качество Гос управления остаётся крайне низким.

Читайте также: Небоженко: Мы должны "наесться" Петром Алексеевичем, чтобы выработалось противоядие

Для того, щоб громадяни жили безпечно, новий Президент повинен боронити країну від зовнішньої агресії. Не допустити в суспільстві чвар і провокацій на ґрунті мови, ідеології, релігії. Захистити кожну родину, місто, вулицю від насильства
Да-Нет? Согласен Да. Хотя последний тезис чистый популизм. Его никто не в состоянии обеспечить.

Уроки останніх місяців свідчать: Україна сама мусить забезпечити свою оборону. Планую істотне, в рази і порядки, збільшення витрат на відновлення, модернізацію та посилення Збройних Сил та інших структур, від яких залежить захист від зовнішньої агресії.
Да-Нет? Согласен да - 5% ВВП

Використаю повною мірою весь свій дипломатичний хист та політичний досвід, щоб забезпечити деескалацію конфлікту, уникнути війни та зберегти мир, знайти прийнятні способи співпраці з Росією, насамперед економічної – але з урахуванням незворотності нашого європейського вибору та територіальної цілісності України.
Да-Нет? Да скорее да. Хотя войны избежать не удалось как и эмбарго на украинскую продукцию.

Окремої ваги питання – забезпечення енергетичної незалежності, диверсифікація поставок газу. Зниження споживання енергії – наша спільна справа, яка починається з такої простої дії, як, виходячи, вимкнути світло, а завершується модернізацією підприємств та виробництв із одночасним зниженням енергоємності.
Да-Нет? Скорее да. Диверсификация проведена. Потребление снижено. Правда ценой значительного уменьшения потребления промышленностью и падением ВВП.

Так где там 90%?
Собственно текст программы - можно найти тут.

Даниил МОНИН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини