MENU

Несподівана користь відпочинку на природі

3061 0

Медики розповіли про позитивні наслідки відпочинку на природі, про які ви не здогадувались!

Всі знають, що проводити час на свіжому повітрі корисно для здоров'я, однак науковці Університету Східної Англії (University of East Anglia) виявили новий позитивний вплив, пише Радіо Максимум.

Читайте также: Чи корисна морська вода для здоров’я

Вчені провели аналіз понад 140 досліджень, у яких загалом брали участь 290 млн людей з 20 країн світу. Виявилось, що "зелений простір" допомагає зменшити ризики розвитку серцеву-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу, високого артеріального тиску, а також допомагає уникнути передчасної смерті.

Англійські науковці також пояснюють, що мешканці міст, де чимала "зелена територія", рідше скаржаться на погане самопочуття. Також не варто забувати, що бактерії, які "мешкають" на природі, можуть стати корисними для імунної системи, зміцнюючи її.

"Ми часто вдаємося до застосування ліків, коли стикаємося з проблемами зі здоров'ям. Однак корисне для здоров'я навколишнє оточення все частіше визнається чинником, який відіграє важливу роль в запобіганні та лікуванні захворювань", – ділиться один з авторів дослідження Енді Джонс (Andy Jones).

Читайте также: Почему нельзя пить йогурт натощак

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости