Партії "війни" та "миру" – це маніпуляційні фейки
Є ганебний мир і безглузді війни. Тому питання Донбасу, де перетнулися не лише геополітичні, а й цивілізаційні інтереси – одне з наріжних.
Тож кожен із кандидатів має чітко задекларувати свою позицію та розуміння. Але не зможе: правда – це зовсім не популярна ідеологія в нинішній Україні. Тому буде важко…
Щоби не втомлювати читача довгими міркуваннями, скажу по-простому: вся патріотична риторика чинної влади нічого не варта, бо коли, розпинаючись про патріотизм, під час війни грабують свій народ – це неминуче призведе до ганебного кінця. Відтак, ідеологія війни у наших ЗМІ – наскрізь брехлива, а це означає поразку на вищому рівні протистояння.
Читайте також: Попри всі руйнації війна оновлює і дає простір для переосмислення
Ну і варто розуміти: ворог – це далеко не лише імперська московщина, на яку, як на страхопуда, киває Петро Олексійович.
Нинішні рейтинги брехливі – Порошенко все ще наступає Юлі на п‘яти своїм Томосом, але це вже все – пік перейдено. Далі – донизу. Прийде час – дістану деякі свої попередні нотатки…
З‘являються нові гравці, але то ще не кінець. Інтрига наростатиме разом зі світовим хаосом.
Народу потрібно об‘єднуватися не навколо «президента», а навколо ідеї. Ідеї правлять світом, і часто ідеї є потужнішіми за свого носія. Концептуальна влада є над ідеологічною. Писав і ще раз нагадаю: перемагати потрібно на світоглядному рівні. Вище немає куди – на останньому рівні вже немає самого поняття війни як явища.
Читайте також: Самотність на фронтирі: маємо й далі доводити партнерам сумну тисячолітню істину
Сьогодні передові уми людства шукають виходу з ситуації, а процеси пришвидшуються. Свідомість людей все більше розпинають псевдоальтернативами, а світ стає іншим. Навіть звірі не жеруть одне одного на водопої та коли рятуються від лісової пожежі. То може й до людей дійде…
Лише усвідомленість дій та орієнтир на ідею, викладену концептуально, може принести успіх. Але хочу тут написати, аби не забути, ще одну думку, вкотре озвучену в одній нинішній бесіді: для мережевої взаємодії потрібне особисте спілкування. Очі в очі. Невербальні засоби взаємодії становлять до 80% у процесі людської комунікації, тому не фейсбуком єдиним.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки