MENU

В УПЦ КП прокоментували нове рішення Вселенського патріархату

8899 0

Прес-центр Київської патріархії оприлюднив офіційний коментар Української православної церкви Київського патріархату про підсумки засідання сесії Священного синоду Вселенського патріархату

27-29 листопада 2018 року відбулося чергове засідання Священного синоду Вселенського патріархату, під час якого серед інших питань було розглянуто і питання, які стосуються Церкви в Україні.

Читайте також: Константинополь затвердив проект статуту для автокефалії

Ввечері 29 листопада Генеральний секретаріат Священного синоду поширив письмове комюніке, де в пункті "с" сказано:

"c. Finally, in the context of the Ecumenical Patriarchate’s previously-made decision to grant autocephaly to the Church of Ukraine, and in anticipation of the issuance of the Patriarchal and Synodal Tomos, the Holy and Sacred Synod drafted the Ukrainian Church’s Constitutional Charter."

Переклад: "с. Нарешті, в контексті раніше прийнятого Вселенським Патріархатом рішення про надання автокефалії Церкві України, і в очікуванні видання Патріаршого та Синодального Томосу, Святий і Священний Синод підготував Конституційну Хартію Української Церкви."

Читайте також: Відповідь на пропозицію очолити помісну церкву дам Об'єднавчому соборові – Філарет

Як раніше вже було повідомлено від Генерального секретаріату Синоду, після нинішнього засідання буде визначено в грудні дату скликання Об‘єднавчого собору.

Тож у Київському патріархаті, відповідно до раніше досягнутих домовленостей, очікують на офіційне отримання детальної інформації про прийняті синодальні рішення, зокрема щодо підготовленого статуту церкви. Київський патріархат висловлює сподівання, що спільними зусиллями всіх залучених до процесу сторін невдовзі буде успішно завершено підготовчу роботу, Собор збереться й ухвалить необхідні рішення щодо об’єднання, обрання предстоятеля церкви та затвердження статуту. Після чого, відповідно до раніше оголошених Вселенським патріархатом рішень, томос про автокефалію буде вручений предстоятелеві церкви.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини