MENU

Століття Соборності: єдність – обов’язкова передумова успішного спротиву зовнішній агресії

4524 0

"Разом з власної волі з 1919 року" – під таким гаслом Україна відзначає столітній ювілей Акта Злуки 22 січня.

100 років тому, 22 січня 1919 року, Українська Народна Республіка та Західно-Українська Народна Республіки об’єдналися в одну державу.

Читайте також: Блогер: Уся історія УНР – УРСР – України – це історія винищення росіянами українства

Національна єдність – обов’язкова передумова успішного спротиву зовнішній агресії. Її брак у часи Української революції 1917-1921 років призвів до втрати державності, що в довготерміновій перспективі призвело до мільйонних втрат від Голодомору 1932-1933 років, репресій і війн.

Комуністичний тоталітарний режим намагався викорінити з історичної пам’яті події, пов’язані з проголошенням незалежності УНР та об'єднання УНР і ЗУНР в одну державу.

Сучасна російсько-українська війна для українців є продовженням столітньої визвольної боротьби. Українські військові, так само, як і їхні попередники 100 років тому, відстоюють не лише незалежність, а й соборність України. У лавах Збройних сил України вояки з усіх її куточків.

Читайте також: Не просто миру. Якої перемоги над Росією варто прагнути

Століття Соборності України є приводом нагадати про єдність і неподільність українських земель, що окуповані: Крим, Донеччина та Луганщина – це Україна.

Пропонуємо інформаційні матеріали до Дня Соборності.

Візуальний образ до століття Соборності створив харківський художник Нікіта Тітов на замовлення Українського інституту національної пам’яті. Просимо поширювати банер на своїх сторінках.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Володимир В'ЯТРОВИЧ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини