MENU

Вирок Януковичу може лягти в основу підручників із новітньої історії – експерт

4922 0

Сьогоднішня промова (вирок Януковичу) судді Оболонського р-ну є кращим звинуваченням Російської Федерації як держави-агресора з часу початку агресії. Промова ґрунтується на стислій аналітиці безпекових і деяких інших структур, виписана гарними юристами. Може лягти в основу підручників із новітньої історії й ляже в основу вироку якогось поки що уявного міжнародного трибуналу, в разі, якщо РФ зазнає поразки і/чи припинить існування (на сьогодні не існує жодного міжнародного суду з компетенцією судити РФ та її керівництво).

Читайте також: В якій країні ми б жили, якби Майдан змирився, а Янукович залишився при владі

Проте навіть не "між рядками", а, по суті, "прямим текстом", коли йшлось про агресію іноземної держави, весь час "висіло" запитання: "Якщо був акт агресії, визначений міжнародним і національним правом, то чому не було реакції керівництва держави-жертви агресії, передбаченої тим же правом у випадку агресії"? Отже, вирок Януковичу більше поставить питань, ніж дасть відповідь. За логікою.

Перше грамотне юридичне звинувачення РФ в агресії прозвучало в День Служби зовнішньої розвідки України. Суспільство, здається, вже остаточно вивітрило ілюзії й історичні брехні щодо східного сусіда, тож національна розвідка нарешті повинна буде завдати смертельного "асиметричного" чи "гібридного" удару по території агресора. Власне, перенести війну на територію агресора. Якщо, звичайно, українці як політична нація знову не оберуть на посаду Верховного головнокомандувача страхопуда, брехуна чи того (ту), який (яка) йде красти й домовлятися з ворогом.

Одним із надійних маркерів "російських хвойд" (Остап Дроздов) із числа кандидатів у президенти України є заклики "домовлятися" з агресором, сідати з ним за стіл переговорів до його капітуляції, вирішувати проблему агресії "дипломатичним шляхом". Якщо хтось так каже, то це і є "президент війни", бо капітуляція у війні з РФ – це і є продовження війни на знищення українців.

Читайте також: Досі в Україні немає закону, котрий би жорстко визначав ставлення українців до агресора – експерт

У країнах, що воюють, політиків, що закликають "домовлятися" на умовах агресора й за умови збереження агресором контролю за окупованими територіями, тобто, до звільнення всіх територій і до ратифікації парламентом агресора закону про визначені жертвою компенсації й репарації, називали колаборантами й зрадниками Батьківщини і судили за скоєння тяжких злочинів. Але щось таке могло б відбутися, звичайно, якщо українці оберуть хоч раз щось не таке, яке обирали досі.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Василь ЛАПТІЙЧУК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини