MENU

Щоб опанувати нову навичку, мозку потрібнен відпочинок − дослідження

1529 0

Вчені національного інституту здоров’я США з’ясували, що нашому мозку необхідні короткі перерви для засвоєння нових навичок і знань.

"Усі думають, що для того, аби опанувати щось нове, потрібна практика, практика і ще раз практика. Натомість, ми з’ясували, що перерви і відпочинок так само важливі як практика", − каже Леонардо Коен, старший дослідник Національного інституту неврологічних розладів та інсульту.

В експерименті взяли участь фізично і психічно здорові волонтери. На екрані їм показували числа, які потрібно було записувати якомога більшу кількість разів лівою рукою протягом 10 секунд. Після цього учасники мали 10 секунд відпочинку і мали знову повторити все спочатку ще 35 разів. Дослідники слідкували за активністю хвиль мозку волонтерів за допомогою спеціального обладнання і помітили, що вона сильніше змінювалась під час відпочинку, ніж під час активної фази експерименту.

Читайте також: Вживання кави може поліпшити спортивні результати – дослідження

Дослідники з’ясували, що продуктивність волонтерів збільшувалася після перерви та суттєво зросла на наступний день експерименту після тривалого відпочинку. Активність хвиль їхнього мозку свідчить про те, що мозок зміцнював та підсилював спогади протягом періодів відпочинку.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Inspired


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини