MENU

Зеленський мовчав занадто довго: така обережність межує з невпевненістю

1602 7

Кажуть, що після вчорашніх заяв Анґели Меркель, Бориса Джонсона й "навернення" Емманюеля Макрона у справі повернення Росії до Групи семи підстави для тривоги зникли... Мовляв, пронесло, "панікувати" не варто.

На жаль, це не так.

Читайте також: Користуючись слабкістю Зеленського, Захід робить нову спробу приручити російського ведмедя

Підстави для тривоги не зникли. Вони зростають, бо сам факт учорашньої непотрібної дискусії великих столиць свідчить про суперечності в розв’язанні "російської проблеми". Спроби повернутися до нормальних відносин із Росією триватимуть. Вони, зрештою, не припинялися. Але сьогодні цей процес набуває виразних і сталих рис. Слід очікувати нових ініціатив для умиротворення Кремля.

Злочини та порушення міжнародного права, колись очевидні й доведені, тепер потребують додаткового обговорення. Навіть у форматі найзаможніших демократій світу. Це – грізний симптом, бо його рівною мірою бачать усі – і ми, і наші партнери, і вороги.

Читайте також: Замість того, аби нейтралізувати мавпу із гранатою, Захід із нею грається – Огризко

Цілий день мовчав президент. День мовчали його радники й речники. Це – також симптом. Бо найбільше сьогодні підстав лише для одного – для зовнішньополітичної мобілізації України.

Настає час, коли про добро та зло в міжнародних відносинах треба буде говорити щодня. І навіть якщо це буде голос лише однієї України, він має лунати. Учора Київ мовчав занадто довго. Така обережність межує з невпевненістю. Брак упевненості не принесе необхідних результатів. І це найгірший висновок цього моменту.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Данило ЛУБКІВСЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини