MENU

У Зеленського справді провадять інформаційну війну. Щоправда – в унісон із агресором

1925 1

"Слуга" Євген Шевченко

Один із депутатів від "Слуги" – Євген Шевченко – виступив на державному російському телебаченні, де за посередництвом московських пропагандистів поспілкувався з очільником терористів Денисом Пушиліним.

Згадаймо, як партія "Слуга народу" обрала топ-промовців і наділила їх ексклюзивним правом формувати тези. Одразу ж після обрання Верховної Ради видання theБабель писало, що "це – Діма Разумков, Олександр Корнієнко та Давид Арахамія". Журналісти посилалися на неназваного співрозмовника з керівництва президентської політсили.

Там же йшлося про ще 50 депутатів, яким дозволили ходити до етерів. "Для них у щоденному режимі готують тези для коментарів. Цим займається група, куди входять Олександр Корнієнко, Микита Потураєв, технолог Денис Семенов і нардеп Євген Кравчук. Із боку Офісу президента туди входить Кирило Тимошенко", – розповіло джерело.

Згадали? А тепер повернімося до наших днів.

Читайте також: Зеленський і Ко беруть участь у груповому злочині проти власних громадян – Волошина

Один із депутатів від "Слуги" – Євген Шевченко – виступив на державному російському телебаченні. Ситуація сама по собі огидна, але він ще й примудрився за посередництвом російських пропагандистів поспілкуватися із ватажком загарбників Пушиліним. Це неможливо сприймати інакше як провокативною спробою прирівняти кремлівську маріонетку до народного обранця.

Здійнявся скандал, на який змушений був відреагувати згаданий у theБабель Корнієнко – топ-промоцевь "Слуги".  Відповідаючи на питання журналістів, він розповідає, що Шевченко радився з ним про свою участь у прямому етері держави-агресорки. Враховуючи, що на цій програмі Шевченко серед іншого звернувся до уявних мешканців Донбасу та сказав, що "одна сторона має пробачити іншу", виникає питання.

Хтось уповноважував Шевченка просити пробачення від імені української держави в "народу Донбасу", який у цьому конкретному етері уособлював терорист Пушилін? Та й загалом хотілося би зрозуміти, що зі сказаного "слугою" є узгодженими з партією тезами, а що його особистим експромтом?

У принципі нічого нового ми у виступі пана Шевченка не почули. Він намагався пояснити росіянам: ми не віримо Росії, тому Росія має піти на поступки. Починаймо перемовини про мир у нормандському форматі без розведення військ. Ви ж бачите, яка внутрішня ситуація в країні? Зробімо їх разом.

Ще із прекрасного: проти формули Штайнмаєра протестують "радикальні націоналісти", які хочуть війни, але розбиратися з ними мають правоохоронні органи. Розведення військ погодив Порошенко, а тепер він і націоналісти проти. Потрібно вирішувати питання російської мови – кожен має право говорити – але націоналісти й тут проти.

Читайте також: Зеленський потрібен Путінові лише для капітуляції України – Портников

Пан Шевченко просто повторив усе те, що постійно проговорюють російські пропагандисти та колаборанти всередині України. Показовим у цій історії є не самі слова, а загальний контекст. Те, що дратує українських патріотів у риториці влади, в російському пропагандистському полі лунало доволі органічно.

Шевченко жодного разу не згадав про перший пункт Мінських домовленостей – припинення вогню, не назвав Росію агресоркою, не відмовився легітимізувати своєю присутністю маріонетку Пушиліна. Навіть репліки "експертів" у студії щодо "проплачених Америкою" націоналістів, про "посередницьку" роль Росії у "внутрішній українській війні", про те, що санкції мають бути зняті й накладені на Україну, про те, що це саме Україна не виконує мирних домовленостей, продовжує стріляти й не утримує власним коштом окупаційні адміністрації – все це ані трохи не дисонувало із позицією народного депутата від правлячої партії.

А тепер згадаймо, як буквально в перші хвилини після обрання Володимир Зеленський пообіцяв "жорстку інформаційну війну за примирення". Багато хто тоді сприйняв ці слова як обіцянку влади спілкуватися з окупованими територіями. Навіть зараз можна почути питання: де обіцяна інформаційна війна за мізки мешканців окупованого Донбасу та Криму?

Але ж, друзі, ніхто не говорив, що інформаційний вплив буде спрямований на очищення від російської пропаганди окупованих зон. Може, навпаки? Якщо представники влади говорять в унісон із агресором, це означає, що війна давно йде. І йде успішно. Тільки на теренах вільної України. Українцям навмисно навіюють думку про неминучу поразку, про те, що потрібно, поки не пізно, домовлятися із кривдником.

Відрізнити реальність від оманливої політичної ілюзії неважко. Потрібно тільки придивитися, з ким "примирителі" в етері російського телеканалу обіцяють розібратися, а кого уповноважують прийняти вибачення за бажання українців обороняти свою землю.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Лариса ВОЛОШИНА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини