MENU

Міжнародний жіночий рух "За сімейні цінності" започатковує щорічну відзнаку Кращий дитячий тренер України. ФОТО

258 0

Міжнародний жіночий рух "За сімейні цінності" започатковує щорічну відзнаку Кращий дитячий тренер України.

Про це повідомляється на сторінці клубу у соцмережі Facebook.

На нашій сторінці ми будемо знайомити вас із номінантами, досягненнями їх вихованців та сподіваємось, що завдяки цій нашій ініціативі, ви зможете допомогти своїм дітям обрати не лише спорт, яким захочеться займатися, а й знайти найкращого тренера, який допоможе робити перші кроки в олімпійській кар‘єрі!

3 листопада в Києві вперше пройшов Чемпіонат України з регбіліг серед наймолодшої вікової категорії Ю-11.

Зазначена подія відбулася завдяки ініціативі двох волонтерів дитячого спорту Військовим пенсіонерам Олегу Сморчкову та Роману Горностаю, засновниками дитячого регбійного клубу "Київські Соколи". Саме вони виступили ініціаторами проведення Чемпіонату серед наймолодших регбістів.

У подальшому, ідея була втілена в життя стараннями президента Федерації Регбіліг України Артура Мартиросяна за допомогою Міжнародного жіночого руху "За сімейні цінності" та керівництва Міжрегіональної академії управління персоналом, яке люб’язно надало свої ігрові поля.

У турнірі взяли участь 9 команд із різних регіонів України. В запеклій боротьбі РК "Київські Соколи" вибороли почесне третє місце! Це, беззаперечно, великий успіх для команди, яка лише у вересні відзначила офіційну річницю свого існування.

Взагалі РК "Київські Соколи", не зважаючи на такий юний вік, вже має цілу низку значних трофеїв. Як в Україні, так і на міжнародній арені.

Зокрема, команда під керівництвом тренера Oлега Сморчкова зайняла друге місце на престижному міжнародному турнірі Mini Rugby 6 nations, який проходив у травні в Італії. Українські регбісти обійшли такі регбійні країни як Англія, Італія, Ірландія та Шотландія, поступившись у фіналі лише представникам Франції, це клуб, який вже існує 100 років. Тому це справді і хороший досвід і гарна можливість набування ігрової практики за міжнародними стандартами, тобто так, як воно має бути—класика регбі.

Окрім того, РК "Київські Соколи" здобули перемогу на 13-х Всесвітніх Юнацьких іграх, що проходили в Австрії та вибороли перше місце на міжнародному турнірі Viking Cup в Швеції.

РК "Київські Соколи" є чинними чемпіонами Києва з регбі та регбі-7. Переможці відбору Чемпіонату України в зоні Центр та ряду вітчизняних турнірів.

Олег Сморчков та Роман Горнастай вирішили створити в Україні дитячий клуб за найкращими світовими стандартами. Вони вивчають досвід своїх колег за кордоном, запрошують для наших дітей висококваліфікованих фахівців з таких регбійних країн як Нова Зеландія та Південня Африка.

Дуже велику увагу в клубі, окрім саме регбі, приділяють розвитку загальнокультурного рівня дітей. Постійно проходять різноманітні майстер-класи, походи в музеї та інші заходи, які сприяють всебічному розвитку дитини. Під час закордонних поїздок діти знайомляться з історією країни, традиціями та культурою.

Слід зазначити, що клуб не одержує жодної копійки з державного або міського бюджету! Все відбувається виключно за рахунок батьків та друзів-спонсорів.

Така активна діяльність дозволила запросити на посаду головного тренера досвідченого фахівця Павла Рожкова, під керівництвом якого клуб буде боротися за здолання нових спортивних вершин.

В планах команди на наступний рік взяти участь в представницьких міжнародних турнірах в Дубаї (ОАЕ), Хільверсумі (Нідерланди), Люксембургу та Монако.

А головна ціль-мрія – участь в одному з найбільших дитячих регбійних турнірів у Світі NZ Junior Rugby Festival, який проходитиме у вересні 2020 року в Новій Зеландіі, і до участі в якому вже відібрали організатори серед сотень інших закордонних клубів. Лист-запрошення від організаторів РК Київські соколи вже отримали.

Підтримуючи дитячий спорт, підтримуючи ініціативних тренерів, які вкладають у своїх вихованців і спортивну майстерність, і й найвищі моральні принципи, затвердженні у Кодексі честі олімпійця України, що допомагають юним спортсменам демонструвати високі результати у колективній грі, ми із гордістю долучаємся до тих миттєвостей, коли український прапор переможно майорить над найкращими спортивними аренами світу!

Сподіваємось, що в Україні з‘явиться Державна програма з питань підтримки дитячого та юнацького спорту, що надасть можливість Україні пишатися новими олімпійськими чемпіонами!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини