MENU

The Washington Post оприлюднило Топ-10 книг 2019 року

1420 0

Топ-10 книг 2019 року

Видання The Washington Post оприлюднило рейтинг з десяти головних книг 2019 року. Головними темами в них стали расизм, проблеми імміграції та сексуальне насильство.

1. Марлон Джеймс. "Чорний леопард, червоний вовк". Сюжет книги розгортається навколо пошукової групи, яка намагається знайти безіменного хлопчика. Групі доведеться пройти скрізь джунглі, чудернацькі міста в небі та зіткнутись з неймовірними істотами: тролями, гіганськими кажанами та іншими.

Читайте також: У Віденській опері вперше поставлять музичний твір жінки-композиторки

2. Білл Маккіббен. "Людська гра почалась, щоб зіграти саму себе?" Книга Маккіббена розповідає про те, що людство зробило з планетою і як ми можемо це виправити зараз. Автор прагне, щоб словосполучення "кліматична загроза" не зникало зі словників людства, він зібрав найяскравіші статистичні дані, щоб донести до читача головну думку: наше існування перебуває під загрозою.

3. Бернардін Еварісто. "Дівчина, жінка, інші". Кожна глава книги розповідає про одну з 12 жінок з Великої Британії. І хоч у кожного персонажа є своя власна глава, часом їхні життя переплітаються – через спільних друзів, родичів і випадкових знайомих. Книга нагороджена Букерівської премії.

4. Джейсон Депарл. "Хороший постачальник – той, хто йде". Захоплива історія про те, як одна філіппінська сімʼя розсіялась по всій Землі. Батьки покидають дітей на роки, щоб поїхати на заробітки. Тема іммігрантів у США зараз надзвичайно чутлива, тому книга намагається дати глобальне уявлення про цей процес.

5. Шанель Міллер. "Знай моє імʼя". Автор книги – жертва сексуального нападу. У романі вона розповідає свою історію, звертаючи увагу на те, як важко жертвам зґвалтування домогтися справедливості.

6. Оушен Вонг. "На Землі ми чудові". Книга – це лист вʼєтамця, який проживає у США, своїй неграмотній матері. Книга розповідає про життя головного героя, його першу закоханість, його сімʼю. Усе це – на тлі війни у Вʼєтнамі.

7. Патрік Кіфф Радден. "Не кажи нічого". Книга присвячена конфлікту у Північній Ірландії, причиною якого стало прагнення ірландських націоналістів обʼєднатися з незалежною Ірландією. Внаслідок конфлікту загинули близько 3 500 людей.

8. Лея Хагер Коен. "Незнайомці та двоюрідні брати". Роман розповідає про те, що відбувається, коли вже велика родина готується провести гучне та хаотичне весілля. Це розважальна історія про сім’ю, культуру та пам’ять.

Читайте також: ВСЛ. Ніби рухаємося на Захід, а відірватися від совково-російського минулого ніяк не вдається – журналіст

9. Бен Лернер. "Школа Топека". Автор досліджує стан всієї країни на прикладі історій кількох жителів маленького містечка. Лернер переносить читачів до Канзасу 90-х років і розповідає про життя зірки шкільної групи дебатів та його матір-психотерапевта.

10. Сара Брум. "Жовтий будинок". Мемуари авторки переносять читача до Нового Орлеану, а саме – до тієї частини міста, яку ніколи не відвідують туристи. Там розташований сімейний будинок авторки – гордість, надія та вʼязниця для сімʼї чорношкірих американців. Після знищення ураганом "Катаріна" будинок стає символом проблем, які стоять перед нами сьогодні: згубного расизму, корпоративної жадібності, складнощів життя робочого класу.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Platfor.ma


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини