MENU

Люди, які мають відповідати за країну, не здатні відповідати навіть за самих себе – Портников

2886 3


Куршевель

Щодня ми дізнаємося з новин ім'я тієї чи іншої знаменитості, яка виявилася інфікованою короновірусом, пише для "Еспресо" Віталій Портников

Політики, громадські діячі, діячі культури, спортсмени розповідають, як протікає хвороба, закликають залишатися вдома, захистити своїх родичів.

Тобто поводяться як відповідальні люди, які думають про своїх співвітчизників.

Читайте також: За браком дієвої держави та професійної влади виживання стає питанням солідарності – Портников

І тільки в Україні – все з точністю до навпаки. Пасажири так званих "куршевельських" рейсів приховували своє захворювання стільки, скільки могли. Вся їхня поведінка – справжнісінький фейеверк безвідповідальності.

Сама поїздка на 8 березня на лижний курорт в одну з європейських країн у розпал епідемії на континенті – чудовий доказ того, до якої міри ці люди відірвані від життя, від реальних новин. Спроба приховати своє захворювання від громадськості – прекрасний доказ повного презирства до країни та її громадян.

Сам факт приховування позитивних тестів компанією "Євролаб" – просто катастрофа, тому що в результаті носії вірусу продовжували контактувати з великою кількістю людей і сприяти його поширенню. Але навіть після оприлюднення інформації практично всі ці люди, добре відомі країні, зберігають горде мовчання.

Із громадськістю ділиться інформацією тільки народний депутат Сергій Шахов. Колишній віцепрем'єр Валерій Хорошковський заявив, що захворювання – це його особиста справа та справа його близьких. І, схоже, у цьому щиро впевнені всі інші пасажири "куршевельських" рейсів.

Читайте також: Найкращі ліки проти епідемії: як соціальна відповідальність зупинила чуму

Парадокс, але поки ми говоримо про неперевірених на вірус гастарбайтерів, які повертаються з європейських країн, вірус до Києва занесли перевірені найбагатші та найвпливовіші люди країни.

Парадокс, але про інфікування російських гостей Куршевеля у країні, де інформацію ретельно дозують, стало відомо набагато раніше, ніж в Україні з її демократією та розслідувальною журналістикою.

Парадокс, але люди, які мали би бути зацікавлені у стабільності української економіки, власними діями сприяють посиленню епідемії та продовженню карантину.

Яка жахлива безвідповідальність! Яка неповага до людей! Яке гнітюче відчуття від того, що люди, які повинні відповідати за країну, не здатні відповідати навіть за самих себе.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Віталій ПОРТНИКОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини