MENU

Є ймовірність, що з новим міністром культури скандалів у гуманітарній сфері стане менше, – політолог

304 1

Олександр Ткаченко

Отже, у нас – новий міністр культури.

Після того, як тривалий час усі бідкалися про "ноунеймів" та "непрофесіоналів" у міністерських кріслах, міністрам стає той, кого "ноунеймом" не назвуть навіть найбільші вороги. Хоча навряд чи сама посада міністра культури видається вже таким бажаним "призом".

Посада ця "проклята". Бюджети – малі. Міністр постійно опиняється під "перехресним вогнем" самих "діячів культури", які перебувають у стані перманентного з'ясування стосунків та "війни усіх проти всіх".

Читайте також: Фесенко: Как изменчива и быстротечна украинская политика. Еще вчера Александр Ткаченко хотел участвовать в мэрских праймериз…

Крім того, міністр культури завжди сприймається як відповідальний за гуманітарну політику, де у нас завжди найбільше скандалів, конфліктів та суперечностей. Коротше кажучи, "лаврів" на цьому посту не заробить ніхто.

Схоже, призначення було ініціативою самого президента, а тому Ткаченко на неї і погодився. Схоже, розрахунок, що він, як медійник, зможе "винести" цей тягар.

Читайте також: Сазонов: Кокотюха сможет писать книги без ценных указаний министерства культуры? Вакарчук сможет сочинять песни без министра?

В принципі, моя думка, що в якості міністра культури з переліку потенційних претендентів кандидатура Ткаченка видається адекватною. Принаймні, на відміну від багатьох інших, він у багатьох гуманітарних питаннях займав цілком адекватну позицію. Приміром, публічно підтримував автокефалію УПЦ.

Тобто, є ймовірність, що скандалів у гуманітарній сфері стане менше.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Петро ОЛЕЩУК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини