MENU

Ігор Луценко: Ні в якому разі не можна йти шляхом ухвалення абсолютно антиконституційного і злочинного законопроекту Зеленського щодо КСУ!

736 0

Ігор Луценко: Ні в якому разі не йти шляхом ухвалення абсолютно антиконституційного і злочинного законопроекту Зеленскього щодо КСУ!

«Звісно, рішення КСУ є суперечливим.  Але воно аж ніяк не згортає антикорупційну боротьбу, не руйнує її інструменти і не рушить основи державності, як заявляють деякі.

Бо не можна згорнути те, чого немає, руйнувати те, що не існує! Ці статті НІКОЛИ ще не призвели до реальних покарань реальних корупціонерів. «Хвальоні» антикорупційні органи просто не працюють, бо спроектовані криво», - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише народний депутат ВР восьмого скликання Ігор Луценко, інформує UAINFO.org.

«І тим більше не можна боротися зі спірними рішеннями за допомогою рішень відверто незаконних!

Читайте також: Раимов: В политической войне нельзя хоронить закон. Нет у вас денег столько, как у Януковича. Не убежите

Якщо щодо самого рішення КСУ ще можливі суперечки, то щодо законопроекту Зеленського суперечок немає – це 100% узурпація влади, перевищення владних повноважень.

І точно це призведе до руйнування основ державності, а відтак і до погіршення перспектив боротьби з корупцією.

Більше того, це – страшний крок, котрий створить прецедент правового нігілізму у діях ключових державних механізмів.

Я закликаю нинішніх депутатів за це не голосувати. Не бійтеся купки галасливих лобістів – вони мають тільки віртуальні ботоферми у ФБ, їх вплив на виборців практично нульовий, ці люди – давні політичні лузери, котрі змушені зараз харчуватися іноземними замовленнями. Розборки між КСУ і президентом виборця мало хвилюють, значення нинішніх подій для електорату перебільшене.

Читайте також: Зеленський подав до Ради законопроєкт, який пропонує припинити повноваження КСУ у повному складі

Увесь негатив від рішення Конституційного суду можна без особливих зусиль прибрати ухваленням відповідних законопроектів, котрі будуть відповідати Конституції, це справа, при потребі, кількох днів роботи фахових людей. Але чомусь президент у якомусь припадку неадекватності вибрав і незаконне, і неефективне рішення.

Ще раз закликаю – ні в якому разі не йти шляхом ухвалення абсолютно антиконституційного і злочинного законопроекту Зеленського!», - констатує Луценко.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини