MENU

Питання протидії COVID-19 – найактуальніше для кожної родини

514 0

Новини в інтернеті та на телебаченні, білборди, пости у Facebook, розмови рідних, колег, знайомих – коронавірус проник у наш інформаційний простір та нагадує про себе звідусіль.

На жаль, вірус COVID-19 пробудив у людей численні страхи, які виникають, незалежно від віку. Жінки, об’єднавшись, вирішили приділити увагу психологічній допомозі та сприяти подоланню страхів у стареньких батьків, дітей, друзів, знайомих, поки вони не розвинулися у серйозну тривожність, повідомляється на сторінці Міжнародного жіночого руху "За сімейні цінності", інформує UAINFO.org.

За ініціативи Міжнародного жіночого руху "За сімейні цінності" членкиня Lesya Hemrayeva анонсує проєкт "STOP COVID-19", який реалізовано спільно з Київським молодіжним центромAнгеліною Вертепною - заступником директора Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України та Оксаною Івановою - кандидатом психологічних наук, практичним психологом і лайф коучем.

Читайте також: В Італії влада намагається врятувати життя своїх громадян, а в Україні Зеленський із Садовим у розпал пандемії звуть людей на ярмарку та "подивитися на ялинку"

Проєкт "STOP COVID-19" складається з коротких відео-порад психолога про страхи, про те, як їх розпізнати, і як їм протидіяти. Цими порадами Ви можете легко скористатися у своєму житті.

Кожного дня, починаючи із 22.12.2020, на сторінці  Міжнародного громадського руху "За сімейні цінності" буде з’являтися відео-порада. Якщо Ви матимете питання, побажання пишіть нам на адресу: [email protected]

У проекті – 4 відео на такі теми:

• Страх захворіти.

• Страх невпевненості.

• Страх самотності.

• Страх безробіття.

Читайте також: Навіщо робити щеплення, якщо коронавірус мутує: відповідь епідеміологів

Локдаун, пандемія та карантин - скоро залишаться у минулому, а ми збережемо і зміцнимо своє психологічне здоров'я та здоров’є своїх рідних під час COVID-19.

Рекомендовано для перегляду від 6 до 106 років! Піклуймося про себе і своїх рідних!

 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини