MENU

Експерт пояснив, що обурило росіян у Білій книзі української розвідки

1417 3

Експерт пояснив, що обурило росіян у Білій книзі української розвідки

Після публікації 24 січня Службою зовнішньої розвідки України інформаційного бюлетеня, т.з. "Білої книги", реакція в Росії не забарилася.

Щодо цього висловилися в РФ практично всі, починаючи від депутатів Держдуми, закінчуючи якимись вельми дивними і, м'яко кажучи, дивакуватими експертами малозрозумілих державних і недержавних російських організацій. Як виявилося, насправді, там досить уважно відстежують, що і як виходить з надр української розвідки. Пише на своїй сторінці в Facebook військовий експерт Костянтин Машовець.

Що ж, головним чином, так "збудило" російську політико-медійну та експертну "тусовку" в Білій книзі української СЗР?

"Українська зовнішня розвідка в своєму інформаційному бюлетені чітко й недвозначно назвала свого головного і фундаментального ворога - Російську Федерацію та нині правлячі в ній владні еліти", - пише експерт.

На його думку, "особливо "вставило" російських читачів Білої книги української розвідки той факт, що вступне слово до цього бюлетеня написав президент Зеленський, а сама оцінка зовнішніх погроз Україні її розвідкою фактично чітко і ясно розкриває основне підґрунтя нинішньої стратегії РФ та її основних елементів, стосовно її агресії проти України.

До того ж не менше чітко і ясно Біла книга СЗР України пояснює цілі й завдання, які переслідує нинішня РФ, здійснюючи агресивні дії проти нашої країни".

Читайте також: Росія перетворює Крим на військову базу з ядерною зброєю: дані розвідки

Ба більше, "практично кожен висновок, кожну оцінку зовнішніх погроз для України та інших положень Білої книги української СЗР російська медійно-експертна спільнота, безпосередньо афілійована з тамтешніми спеціальними службами (а отже і з основними правлячими там кланами), оскільки інших там не терплять і не тримають, "обговорила" і "обклала нехорошими оцінками" та й узагалі "сприйняла вороже".

"Погодитеся, агресивному виродку не зовсім приємно чути від своєї жертви про те, що він... "таки справді" агресивний виродок", - резюмує Машовець.

До свого професійного свята, яке відзначають 24 січня, Служба зовнішньої розвідки України підготувала інформаційний бюлетень "Біла книга" - оцінка основних зовнішніх загроз національній безпеці України в зовнішньополітичній, економічній, інформаційній та інших сферах, зокрема у сфері кібербезпеки, їх тенденцій і динаміки розвитку.

При цьому особлива увага приділена основній країні - джерелу загроз - Російській Федерації.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

gazeta.ua


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини