Коболєв заявив, що не отримав другу частину премії за перемогу над "Газпромом"
Колишній голова НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв зазначив, що у керівництва країни змінюється ставлення до питання зарплат у співробітників держкомпаній.
Колишній глава НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв заявив, що так і не отримав другу частину премії за перемогу над російським Газпромом у Стокгольмському арбітражі. Про це він заявив під час інтерв'ю на 5 каналі,інформує UAINFO.org з посиланням на НВ.
Колишній керівник НАК зазначив, що виплата другої частини премії керівництву Нафтогаз України була заблокована «через політичний тиск». Однак, в кінці 2020 року позиція уряду і перших осіб держави з цього питання змінилася, запевнив Коболєв.
«Відповідно, першим другу частину премії отримав пан Вітренко (чинний голова Нафтогаз України — ред.), Потім всі інші частини премії отримали всі інші співробітники, які мали на це право, крім мене. У моєму контракті ця премія була відстрочена на період закінчення контракту», — розповів Коболєв.
Читайте також: Яка доля чекає на українську ГТС після завершення контракту з Газпромом?
Колишній глава НАК Нафтогаз України наголосив, що бачить певний прогрес у керівництва країни в розумінні питання, що «без ринкових зарплат очікувати ефективну роботу, особливо від компаній — просто неможливо».
Нагадаємо, що в 2018 році наглядова рада Нафтогазу схвалив виплату премій розмірі 1% від суми виграшу в арбітражі. Першу частину премій на суму $20,7 млн виплатили відразу. Гроші отримав 41 співробітник компанії. Зокрема, за даними ЗМІ, голова правління НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв отримав $7,9 млн, а Вітренко — $6 млн.
Читайте також: Премии за победу над "Газпромом": оставить нельзя урезать
В кінці 2019 року Газпром заплатив Нафтогазу $2,9 млрд, але друга частина премій не була виплачена, оскільки на початку лютого 2020 року Кабмін попросив наглядову раду Нафтогазу призупинити виплату премій.
В кінці минулого року Юрій Вітренко заявляв, що другу частину премії за перемогу над Газпромом у Стокгольмському арбітражі отримує не грошима, а гривневими держоблігаціями.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки