MENU

"До зустрічі": угорський депутат побажав мати з Польщею спільні кордони, натякаючи на анексію Закарпаття. МЗС дав відповідь

1063 0

"До зустрічі": угорський депутат побажав мати з Польщею спільні кордони, натякаючи на анексію Закарпаття. МЗС дав відповідь

На честь Дня незалежності Польщі Ласло Тороцкай опублікував фотографію, зроблену після захоплення Угорщиною Закарпаття у 1939 році, де поляк та угорець тиснуть руку біля прикордонного стовпа.

Депутат угорського парламенту та засновник вкрай правої партії "Рух "Наша батьківщина" Ласло Тороцкай вирішив привітати Польщу з Днем незалежності. На честь цього політик побажав знову мати спільний кордон між двома державами, натякаючи на захоплення Закарпаття. Про це він написав на своїй сторінці у Twitter, інформує UAINFO.org з посиланням на "Фокус".

"Сьогодні День незалежності Польщі. Боже, благослови Польщу! До зустрічі на спільному польсько-угорському кордоні!", — написав він 11 листопада.

Він опублікував фотографію, яка була зроблена після захоплення Угорщиною Закарпаття у 1939 році, де поляк та угорець тиснуть руку біля прикордонного стовпа. На той час український регіон належав Чехословаччині.

 

 

Прессекретар Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко назвав заклик угорського депутата до зміни державних кордонів неприйнятним. Він також закликав уряд Угорщини засудити "безвідповідальні заяви".

"Заклик угорського депутата Ласло Тороцкая до перегляду державних кордонів неприйнятний. Закликаємо уряд Угорщини засудити такі безвідповідальні висловлювання, які підвішують двосторонні відносини та не відповідають духу добросусідства", — написав він.

Словацьке видання Refresher пише, що у 2006 угорський депутат організував антисловацьку демонстрацію у Будапешті, на якій було спалено словацькі національні символи. У тому ж році його вислали зі Словаччини на п'ять років через те, що він хотів організувати акцію протесту проти етнічних інцидентів у Словаччині. Проте словацька поліція заборонила протест.

Крім того, він змінив своє прізвище Тот через те, що воно раніше було угорським терміном для позначення словаків.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини