"У психіатрії такі вияви називають "сховатися за вереск". Невзоров відреагував на ідею Медведєва не пускати назад до Росії "зрадників", які виїхали й засудили війну"
Заступник секретаря Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв 28 грудня в Telegram виступив з ініціативою автоматично оголошувати "зрадників" (такими експрезидент РФ вважає людей, які виїхали з РФ і засудили війну, розв'язану Росією в Україні) "ворогами суспільства", інформує UAINFO.org з посиланням на Гордон.
"Зрадників, які так ненавидять свою країну, що закликають до її поразки й загибелі, мають розглядати як ворогів суспільства. Незалежно від юридичної кваліфікації їхніх діянь, нехай навіть жодних адміністративних чи кримінальних справ щодо цих осіб ніхто не порушував", – заявив Медведєв.
Він переконаний, що "таких осіб" не треба пускати назад у Росію "до кінця їхніх днів".
"Їх потрібно повністю відрізати від джерел доходів у нашій країні, хай у чому вони є. Аморальну ситуацію, коли зрадники, які бажають своїй країні поразки, паралельно заробляють на Росії, потрібно припинити раз і назавжди", – висловився експрезидент РФ.
Медведєв додав, що "зрадників", як він вважає, потрібно пускати до РФ лише у разі "недвозначного публічного каяття".
Невзоров, який виїхав з РФ і засудив розв'язану Росією війну в Україні, у відповідь на цю ідею заявив у Telegram, що ініціатива Медведєва свідчить, на його думку, про невпевненість путінського режиму і його бажання "хоч якось захиститися від реальності".
"Усі ці крики останнього часу, і "медведєвські", і депутатські, все яскравіше видають дикий страх режиму. У психіатрії такі вияви називають "сховатися за вереск". Вони свідчать про граничну розгубленість пацієнта і його нездатність запропонувати адекватну реакцію", – написав він.
На думку публіциста, "публічні істерики дімона й інших ідеологів" ніяк не схожі на "булли чи енцикліки того режиму, який упевнений у собі", у своїй перемозі, у силі й можливостях.
"У перекладі з "дімонської" це черговий крик розпачу й жаху. Навіщо вони так безглуздо і дешево видають свої почуття – незрозуміло. Мабуть, через розумову неповноцінність. Або через повне невміння грати у "великі ігри", – підсумував Невзоров.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки